Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Közösségi médiás felületeken...

Közösségi médiás felületeken miért csak bohócokat vagy bunkókat lehet látni?

Figyelt kérdés
Akármilyen cikket olvas az ember a kommentek alatta vagy mind olyanok, akik nem is a témával kapcsolatban sokszor, de próbálnak viccesnek tűnni, vagy pedig mindenbe próbálnak belekötni. Személyesen miért nem ilyenek emberek? Ha szemtől szembe beszélget két ember teljesen máshogy viselkednek általában. Melyik az igazi oldaluk? A közösségi médiás vagy a személyes?
2022. jan. 6. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Komolyan, kommenteket olvasgatsz? En nem nyitok be vasuti vecekbe, hogy belenezzek.
2022. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert szemtől szemben nem merik vagy tudják kiadni, ott kiengedhetik az érzelmeiket, legtöbb esetben következménye se lesz.


Ami engem jobban zavar, hogy a hírek is általában a "bohócokról" szólnak vagyis azokról akik semmit sem tettek le az asztalra amiért megérdemelnék a hírnevet.

2022. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert az a ostoba, aljas, primitív csőcselék gyűjtőhelye.
2022. jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert értelmes ember ritkán kommentel bugyuta tartalom alá és ritkán kezd a butábbakkal veszekedni. Szimplán azért, mert tudja, hogy azt az összes ismerőse látja.

Én szoktam kommenteket olvasni, kifejezetten szórakoztató.

2022. jan. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!