Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a helyzet mostanság az...

Mi a helyzet mostanság az oltott Collány Szilveszterrel? Nagyon elhallgattak róla mióta kiderült oltott volt...

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
egy hazug szar alak. oltásellenes titokban meg oltott.... utolsó gerinctelen szarsenki
2022. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
1-es, nem mindenki látja fekete-fehéren a világot. Képzeld én is osztottam meg grafén-oxidos videókat, ettől még nem vagyok róla meggyőződve, hogy minden oltóanyagban ott van. Felhívtam a figyelmet egy hírre, amiről nem árt tudni és tapasztalatot gyűjteni. És még az is lehet, hogy egyszer oltatom is magam.
2022. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Még hány kérdést fogtok kiírni Csollány Szilveszterről?
2022. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

#1: Nekem egy barátnőm csinálta ugyanezt tavaly. :D

Mindig előadta, hogy az oltás egy szr, ellene van. Ő sosem fogja beoltatni magát stb. Folyton ezt hallgattam.

Jöttek a korlátozások, hogy csak védettségivel lehet menni sok helyre. Esküvőre volt hivatalos valami hajóra.

Kérdeztem tőle, hogy oda kell védettségi? Na akkor mondta, hogy ne mondjam el senkinek, de beoltatta magát néhány hete, de továbbra is mindenkinek azt fogja mondani, hogy nincs beoltva.

2022. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Az volt hullarablas, hogy napokon at kattintast vadasztak vele. Gepen van, vegetal. Vagy tuleli, vagy nem. Az elso hir utan illett volna leszallni rola. Honapokat lehet igy tolteni, minden nap vajkalni akarsz benne?
2022. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem lehetett az ELSŐ PILLANATTÓL kiírni hogy OLTOTT VOLT??? Mert sokáig az üres hazug duma ment hogy oltatlan...
2022. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!