Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Segítsek a lánynak ? Mi a...

Segítsek a lánynak ? Mi a helyes döntés ?

Figyelt kérdés
Egyik lány megkért, hogy segítsek neki felkészülni matek érettségire. Na már most ez engem teljesen vakon ért, és csak annyit kérdeztem tőle, hogy mit kapnék cserébe. Ő azt mondta, hogy úgy hitte én egy kedves srác vagyok... Végül azzal zártam, hogy még gondolkozom rajta. Most segítsek neki vagy nem ? Az időmbe beleférne, de kb. sose beszélgetett velem ezelőtt stb., szóval úgy érzem csak kihasználni akar és "elcsábítani"(elég szép lány). Gondolom azért sem akar rendes tanárhoz menni, hogy ezen is spóroljon rajtam, vagy nem értem. Egyébként matekszakra készülök, aztán kb. minden érettségit min 95%-ra megcsináltam, szóval meg van a tudásom hozzá szerintem.

2022. jan. 7. 18:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
53%
Mondd neki, hogy cserébe szexeltek egy jót, aztán akkor rendben van.
2022. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Ingyen tanart akar megkapni a szépségével.

Te dontesz

2022. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
18%
És még az is lehet, hogy tetszel neki, de úgy látom reménytelen eset vagy...
2022. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
13%
Hogy te makkora egy smucig g*ci vagy, csak akkor segítesz, ha fizetnek valamivel.
2022. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne segíts ingyen egy idegennek.
2022. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
62%
Nem lehet, hogy félreértette és azt feltételezte, hogy szexért cserébe készíted fel? Szerintem tedd egyértelművé, mondd meg neki, hogy óránként mennyit kérsz tőle. Ha nem megy bele, akkor így járt, idővel megtanulja, hogy semmi sincs ingyen.
2022. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
13%

Én segítenék.

Gondolom kevés ideig tartana és nem négy év teljes tananyagát kellene átvenni...

2022. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
100%
Én olyantól sem vártam ingyen akivel amúgy jóban voltam.
2022. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%

Ez így gáz. Azért valamennyit fizethetne neked, attól még, hogy rendes tanárra nincs pénze vagy legalább valami ajándékot adhatna cserébe, nem vagytok barátok, hogy szívességet kérjen tőled. Nekem nem se lenne pofám csakúgy szívességet kérni olyantól, akivel amúgy nem vagyok jóban.

Aki meg a szexeléssel jön itt, hát jó undorító emberek vagytok.

Kérdező, te se legyél már ekkora egy nyomi, mint pár válaszoló, vagy elvállalod ingyen és aztán nem hisztizel, ha baromira nem akar összejönni veled, egyébként is kétlem, hogy akarna, ha eddig nem érdekelted vagy kérd meg, hogy azért némi óradíjt fizessen, mert eddig se voltatok barátok, miért is kér szívességet tőled, csak azért mert kitalálta, hogy neki segítség kell, a te idődből venne el.

Persze előre tisztázd, hogy órák után fizet mindig, nem a végén.

Egyébként mivel te nem vagy képzett oktató, az első pár órát illene ingyen, hogy tudtok-e haladni, meg persze messze nem kérhetsz annyit, mint egy magán tanár.

Vagy csak simán elutasítod, ha a semmiért várta cserébe, és ne zavartasd magad, ha hisztizik, ne foglalkozz vele.

2022. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Ha pénzt vagy egyebet kérek tőle, akkor tuti nemet mond és elhord mindennek és elterjeszti, hogy milyen szemét vagyok... De azt sem akarom, hogy csak úgy kihasználjon, mert tuti szarul érezném magam utána.
2022. jan. 7. 19:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!