Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segítség, az eszemre vagy a...

Segítség, az eszemre vagy a szívemre hallgassak?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akinek elmondtam már régen egy titkot amit nem szeretnék ha tudná más és még nyáron összevesztünk de akkor más nem tudta meg,de most január elején letiltottam úgy hogy sehol ne tudjon keresni mert nem bíztam benne.Most pedig szívem szerint kibékülnék vele,de az eszem szerint még mindig félek hogy másnak is elmondja+nem tudom mit szólna a békülés gondolatára.Egy barátnőmön keresztül már megkérdezte hogy le-e tiltottam mert úgy vette észre.Az eszemre vagy a szívemre hallgassak?

2015. febr. 20. 20:13
 1/3 anonim válasza:
a szívedre. mert mindig azon múlik hogy mit is akarsz igazán. de ha olyan a helyzet hogy az eszedre kéne hallgatni, akkor viszont az eszedre hallgass. akkor is ha nehéz.
2015. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a szívedre hallgass, kérj tőle bocsánatot, béküljetek ki, ha egy lánnyal össze veszel, akkor szerintem ha békülni akarsz, akkor kezd te a békülést, és szerintem örülne, ha bocsánatot kérnél tőle...
2015. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívedre halgas.

Belül tudod mit kell teni és mi a helyes.

2015. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!