Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy pasi mennyi ideig tudja...

Egy pasi mennyi ideig tudja eltitkolni egy nő elől, hogy csak érdekből van vele?

Figyelt kérdés
Tehát tegyük fel, hogy a pasi nem szereti a nőt valójában, de a nő úgy érzi, hogy igen. Ez mennyi ideig tartható fenn?
2022. jan. 9. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akár évekig is
2022. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Én 1,5 év után már gyanítottam, de még 10 év után se tudom biztosan.

Nem fogja magának se bevallani soha, hogy tulajdonképpen megoldotta nálam a lakhatását (egy szobát bérelt addig egy családi házban) és a rendszeres szexet, de valójában sosem volt szerelmes. Az viszonylag hamar kiderült, hogy álmai nője nem én vagyok. Ettől még azt mondta, szeret. Ezzel csak az a gond, hogy a röpke 8 éven át, amíg szerelmes voltam belé, nekem ő volt álmaim pasija. Azóta persze látom, hogy alacsony és csálé fogú, de akkor is, talán érthető, ezt addig észre se vettem, amíg szerelmes voltam.

Mivel valószínűleg a pasi magának se vallja be, ha érdekből van a nővel, nem egyszerű erre rájönni. Ráadásul az érdek és az érzelmek keveredhetnek is.

2022. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%

sokáig.


amikor elkezd neki lelankadni dugás közben, nah akkor azért már keresheted az okokat, amiből lehet persze többféle is.


de van a dolog másik oldala is.

egy szakítás és nagy csalódás után összejöttem 1 csajjal, csak azért, hogy ne legyek egyedül, meg tudjak dugni.

ezekről ő nem tudott.

aztán 1-2 évvel később megszerettem annyira, hogy szerelmes is lettem és velem volt 12 évet.

2022. jan. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ez attól is függ, hogy a nő mennyire hülye. és a pasi mennyire profi és gerinctelen.
2022. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as, az én pasimnak állt mindig mint a cövek és egy évig minden szabadidőnket az ágyban töltöttük szinte. Mégis azt gondolom, hogy érdekből volt velem, egyrészt a szex miatt, másrészt a házam miatt. Nem volt belém szerelmes, ezt mondta is, de több jel is utalt rá.


Aztán pedig voltam olyan pasival, akinek fel se állt, de olyan szerelmes volt belém, mint az ágyú. Megdugni szinte képtelen volt, merevedési problémái voltak, iszonyat sok pénze volt. Külön állandó lakást akart bérelni kettőnknek csak szexre, mivel tilosban járt velem.

2022. jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi benne az érdeked?

Minden ember érdekből van a másikkal.

2022. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!