Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az arc alapján meglehet...

Az arc alapján meglehet mondani, hogy ki vegetáriánus?

Figyelt kérdés
Egyszer egy tanárom mondta, hogy ő látja rajtam, hogy nagyon kevés húst eszem, mert abban sok antioxidáns van, ami látszik az ember arcán is, másképp néz ki, aki nem fogyaszt ilyesmit.

2022. jan. 10. 15:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%
A szellemi szint nagyon nem azt jelenti, amire te gondolsz, de én inkább ezt most rádhagyom :)
2022. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
36%
Én azt látom rajtuk, hogy a bôrük elvékonyodik, a szemük karikás lesz és a hajuk megritkul.
2022. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
57%

11-es, Sajnos nincs most igazad, a másik kommentelő jól írta, kb. ez a különbség. Kár volt okoskodni. :)


Egyébként szerintem emberfüggő, szerintem aki már hosszasan benne van a vega életmódban, az tapasztalhat némi erőtlenséget, vagy sápadtságot, de táplálék kiegészítőkkel ezen lehet javítani. Én voltam vega, nagyon-nagyon fáradékony voltam, egész nap zabáltam és mindig éhes voltam, a porcok ropogni kezdtek. Persze, én nem az állatvédelem miatt nem ettem húst, hanem speckó étrenden voltam.

2022. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%
Tápanyaghiányból fakadó állapotok, betegségek látszódhatnak. Nem jár kézben kézben ez a vegasággal, de tény, hogy nehezebb összerakni így egy jó étrendet, amihez adjuk hozzá, hogy az átlagembernek fogalma nincs a helyes táplálkozásról.
2022. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%
Sotet baromsag. Amugy nagyon kover vegetarianust is ismerek, es olyat is, akinek pocsek a bore.
2022. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
29%

Te jó ég :D micsoda válaszok. Nyilván első pillantásra nem mondod meg senkiről.

Másodikra sem :) Én több, mint fél éve álltam át, rajtam sokan látják a változást, de persze nem azt, hogy vegán lettem, hanem hogy nyugodtabb vagyok, tisztább az arcom (állítólag a tekintetem is 😅). Mivel azelőtt is és azóta is rengeteget sportolok, inkább meg szoktak lepődni, hogy ha vegán vagyok, hogy vagyok ugyanolyan (sőt, jobb!) formában, hogy van erőm, hogy vagyok ennyire pörgős.

Nyilván a vegánság nem egyenlő azzal, hogy hulladék kajákat eszel, én speciel a makrobevitelre ugyanúgy figyelek, azonban sokkal-sokkal változatosabban eszem.

Szóval itt a sok válasz elég buta felfogás alapján született.

2022. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
46%
Abszolút nem. Fogadott tesómról garantáltan azt hitte volna bárki tíz éve, hogy vega, de inkább azt, hogy szigorú vegán. A 192 centijére alig volt 70 kiló, szó szerint zörögtek a csontjai, közben imádta a húsos ételeket és az édességeket. Ellenben volt olyan exem, aki ritka "bűnözést" leszámítva (ezalatt tényleg értsd azt, hogy félévente 1-2 alkalommal ha evett egy szalámit vagy virslit) sosem evett húst, és kövér volt igencsak rossz arcbőrrel.
2022. jan. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Amúgy az az érdekes, hogy egy csomó vega vagy vegán kövér. Ez miért van?
2022. jan. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Azért, mert attól, hogy vegán vagy, még telezabálhatod magad egy rakás olajos szénhidrátos kajákkal, tömheted magadba a vegán burgereket a többi junkfooddal stb.
2022. jan. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezt csinálják, de ők az EGÉSZSÉGESEK mert nem esznek húst :D kész vicc.
2022. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!