Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viszonyulsz a transzneműs...

Hogy viszonyulsz a transzneműséghez?

Figyelt kérdés
2022. jan. 11. 16:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
Semlegesen. Nem érdekel, hogy miként azonosítja vagy hova sorolja magát. Emberileg legyen normális és ne akarja rám erőltetni, ennyi.
2022. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
45%
#10, rendellenes, mert nem rend. Több a bajuk emiatt, mint másoknak. De ettől még nem elmebetegek. A #3-as-ra pedig már válaszoltam, mi vele a baj. És nem gyökerezni kéne.
2022. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
Olyan válasz miért nincs, hogy "nem érdekel"?
2022. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
51%
nincs semmi gond ezzel, szerintem az emberek saját döntése, hogy hogyan élik a SAJÁT(ezt azért emelem ki, mert más nem szólhat bele abba hogy miként éljük az életünket,de sajnos elég sokszor előfordul) életüket. Az hogy ez betegség vagy rendellenesség a világ egyik legnagyobb hülyesége :D
2022. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Metionin ***** válasza:
77%
Szerintem mindenkinek joga van olyan testhez, amiben jól érzi magát. Sosem értettem, hogy ebből miért csinálnak ekkora ügyet, nem tökmindegy, hogy egy vadidegen mit csinál a saját testével, milyen ruhákat hord, kivel szeretne ágyba bújni?
2022. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
78%

Támogatom, hogy azt csináljon a testével amit szeretne és úgy élje életét ahogy szeretné. Azt nem támogatom, hogy ideológiai alapon biológiai tényeket akarnak megváltoztatni egyes emberek.

Csak 2 nem van férfi és nő.

2022. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Sunshinedoll ***** válasza:
67%

Az én életemet pontosan 0%-ban érinti, hogy ki hogy érzi meg miként érzi jól magát, másoknak se ártanak ezzel, ha pedig nekik könnyebb így az életük, akkor támogatom.


Tegyük fel, hogy rendellenesség (nem az, de tegyük fel, hogy az), a veleszületett szívritmuszavar is rendellenesség. Akkor most az ő létezésüket is tiltsuk be? Vagy Akkor most tagadjunk meg betegektől orvosi kezeléseket meg műtéteket, mert attól, hogy valakinek mondjuk kicseréljük a szívbillentyűjét mondjuk, attól az nem lesz igazi szív?


Vagy nem tudom :D

2022. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nincs olyan orvos, aki a nemi diszfóriára azt mondaná, hogy normális állapot, mivel az általánostól eltér, és (ez a fontosabbik szempont) az érintettek életminőségén is jelentős mértékben ront, szóval ezt a szót inkább nem használnám, de nem gondolom, hogy aberrált/futóbolond/elítélendő lenne, aki nem érzi magát jól a születésénél fogva adott testében. Alakítson magán, ha szeretne.
2022. jan. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!