Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarnak érzelmi reakciót...

Miért akarnak érzelmi reakciót kicsikarni belőlem?

Figyelt kérdés

Az van, hogy elég nyugodt ember vagyok. Nem nagyon kapom fel a vizet, nem nagyon sok minden ül ki az arcomra. Nem undorodom látványosan és nem is rajongok feltűnően semmiért. Persze vannak hobbijaim, barátaim, szeretek élni, csak nem nagyon tud kibillenteni semmi a sodromból.

Rendre azt veszem észre, hogy ez többeket, főleg hölgyeket zavar és azon vannak, hogy reakciókat csikarjanak ki belőlem.

A múltkor küldtek egy videót, megnéztem, kicsit meg is ütköztem rajta, ezt le is írtam, és az volt a válasz, hogy "azt hittem már semmi nem lépi át az ingerküszöbödet".

Tehát olyan tartalmak, szituációk és bosszantások tömkelege vár rám, hogy érzelmeket produkáljak.

De miért? Miért olyan fontos ez? Vajon mit akarhatnak elérni?


Ps . nem, nem kérdezem meg őket, csak elmélkedek. :D


F



2022. jan. 12. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Semmit, csak unatkoznak és különlegesnek érzik magukat attól, hogy felb-sznak téged. A legtöbb nő szerint minden férfi ugyanolyan állat/alja/fajta és tudják hozzájuk a kulcsot.
2022. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Fú, de megismernék egy ilyen embert mint te! Jót tenne a mentális egészségemnek egy ilyen stabil, kiegyensúlyozott ember közelsége, az már biztos! :D
2022. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1-es, Igen, egyébként, az egyik hölgy mondta is, hogy ő ilyen meg olyan jó emberismerő és én vagyok az egyetlen akin nem tud egyáltalán kiigazodni. És ez rettentően zavarja. (ő pl a kolléganőm)


2-es, köszönöm :)

2022. jan. 12. 14:43
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

A nyugodtság abszolút nem baj. Én is ilyen a "a tej megalszik a számban" típus vagyok 😅😂

Viszont szerintem az nagyon zavaró ha egy ember képtelen bármilyen érzést kimutatni.

2022. jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Rendre azt veszem észre, hogy ez többeket, főleg hölgyeket zavar és azon vannak, hogy reakciókat csikarjanak ki belőlem."


Ezek nem hölgyek,hanem buta,éretlen kislányok.Persze,ha nem zavar,akkor sz*rd le őket.Én egyszer már meguntam egy ilyet munkahelyemen,ököllel ütögetett,ezért tarkón vertem egy könyvvel:)

2022. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
XDDDDDDDDDDDD lol
2022. jan. 12. 19:18
 7/11 anonim ***** válasza:
:D
2022. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a hölgyek nem feltétlenül buták, valószínűleg még nem találkoztak ilyen nyugodt személlyel. És általában a többségünk olyan "hopless romantic" típus, az az számunkra ez a nyugodtság titokzatosságot jelent. És úgyan melyik nő nem szereti a titokzatosságot? :D Ez valahogy szexivé, és érdekessé teszi a férfiakat. Ha pedig sikerül kicsikarni az illető személyből valami reakciót azt már érdeklődésnek értelmezzük, még akkor is, ha sajnos sokszor nem az. 🤷🏻‍♀️

Hogy pontosabb példát adjak.

Egy vidéki ember, aki nagyon ritkán megy nagyvárosba és meglát egy olyan embert, aki kitűnik a tömegből, nyilván megbámulja, egyesek diszkréten mások nem.

2022. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, ez a romantikusság is stimmel általában.

Bár nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy - példámnál maradva -ha mindent odaadnék hirtelen, mindenbe beavatnám, mindenre reagálnék, felvennék egy általános stílust....akkor az érdeklődés is kopna, már nem lennék olyan különös és érdekfeszítő. :D


Olyan ez,, mint Sherlock Holmes...:D A régi Jeremy Brettes sorozatban mindig kérdezgették, hogy "Nahát Holmes ezt mégis honnan tudta" És Holmes mindig mondta, hogy, "ha elmondanám, maga is látná kedves Watson, mennyire nyilvánvaló." Watson visszakozott, hogy hát nem, ezt nem lehet kitalálni. Holmes elmondta, pontról pontra levezette a megfigyeléseit, majd Watson (vagy épp akinek elmagyarázta) csak annyit mondott, hogy "ja csak ennyi, ugyan már, hisz ez pofon egyszerű" :D

2022. jan. 14. 14:35
 10/11 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok.


Ezért jobb adagolva adni az információkat. Ismerek ilyen embert, mint te, és évek múltán is úgyan úgy meg tud lepni egy egy sztorival, reakcióval stb.

Egyszerűen imádjuk a titokzatosságot, ezt könnyen előnyödre is kovácsolhatod. :)

2022. jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!