Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan jussak át egy kínos...

Hogyan jussak át egy kínos szituáción anélkül, hogy beleőrülnék?!

Figyelt kérdés

Most egy adott probléma van, nagyon kellemetlen volt Részleteket nem írnék, maximum privátban csak.

De minden ilyen alkalomnál annyira rápörgök a témára, hogy a fejem is belefájdul. Csak erre gondolok, úgy érzem, hogy mindenki tudja, görcsben van a gyomrom.


Hogy "tréningezzem" magam, hogy az ilyesmiket hamar átlendüljek?

17/l


2022. jan. 12. 20:40
 1/5 A kérdező kommentje:

Röviden leírva annyi történt, hogy most karanténban van az osztályunk és online vannak az óráink. Ma az utolsó órán az egyik tanárunk bénázott valamit, nem látta a feltöltött házi feladatokat, már 10 perc azzal ment el, hogy kereste... És ő olyan, hogyha nem is a mi hibánkból húzódik az óra, akkor ő továbbtartja.

Azt hittem, hogy ki van kapcsolva a mikrofonom, és csak az arcomat látja kamerán, és mondtam már kínomban, magamnak, hogy fejezzük már be ezt a szerencsétlenkedést és haladjunk. Viszont meghallotta, és elkezdte mondani, hogy ez a helyzet neki sem könnyű és hogy nagyon kíváncsi lesz a teljesítményre majd az iskolában, hogyha nem csak a monitort kell nézzük. Viszont többek szerint nem tudta, hogy én mondtam, mert a nevemet nem mondta, csak a végén annyit, hogy "kedvesem, legközelebb arra figyelj már, hogy a mikrofonod legyen kikapcsolva!".

Viszont most parázok, mert amúgy sem a legkedvesebb tanárunk, nagyon hangulatember és olyan tárgyat tanít, amiből kifejezetten tökéletes sem vagyok, hogy ne találna rajtam fogást (matek-fizika).

2022. jan. 12. 20:47
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd:


[link]


[link]


😆


Ne parázd túl. Így alakult, tanulj rá, lássa hogy nem trogerkeded el, és nem lesz gond

2022. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát azzal próbálom magam vigasztalni, hogy közben telefonált, nem hiszem hogy annyira a képernyőt figyelte, meg csak ott van azért 28 gyerek arca... Ráadásul nekem a "hivatalos" hangom nagyon más, mint a hétköznapi beszélős, ezért is gondolják a többiek, hogy nem ismerte fel, mert a nevemet nem mondta végülis.
2022. jan. 12. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond. Közben találtam neked egy ilyet is: [link]


Remélem ez a kis vidámság oldja a belső feszültséged 😊

2022. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon cuki vagy. Hidd el, nekunk felnotteknek ez inkabb aranyos. Azert mondania kellett valamit, hogy megorizze a tekintelyet. Ha te is felnott leszel, majd meglatod, milyen kis jelentektelen dolog volt ez. Viszont ettol fuggetlenul elnezest kerni udvarias dolog lenne, az minden embernek jolesik.

Amugy hidd el, az embereket sokkal kevesbe erdekled, mint ahogy azt gondolod. Nem nezegetik a pattanasaidat, nem fognak emlekezni az aznapi ruhadra, nem elemzik minden szavadat. Ugyanakkor mindenki szeretetre es tiszteletre vagyik, szoval ha te hibazol, akkor egy oszinte elnezes keres segithet, hogy ne fajjon a fejed.

2022. jan. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!