Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha 170+ cm magas embereknek...

Ha 170+ cm magas embereknek 160 cm belmagasságú épületben kellene lakniuk, akkor pár héten belül beleőrülnének?

Figyelt kérdés

2015. okt. 1. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha részletesebb választ szeretnél, akkor ne eldöntendő kérdést tegyél fel.
2015. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
O.K. Miért nem?
2015. okt. 1. 11:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert ha 90-nál nagyobb az IQ-ja akkor csak aludni járna haza meg vacsora közben zsörtölődne kicsit, hogy ejj de kellemetlen. AZért az őrültséghez erősen több kel, mint fizikai korlátozás, annak is ráadásul elég gyenge formája, nem is élve eltemetés vagy valami...
2015. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
legyen mondjuk 1m magas és legyen benne fél m-es víz
2015. okt. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
39%
Hát persze, hogy beleőrülnék. Ki nem? Én magas mennyezetű házban nőttem fel, éltem és élek is. Nem bírnám ki az biztos.
2015. okt. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%ban hasznos az már szép utolsó :D
2015. okt. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
Nos, biztosan közérzet-rontó lenne mindenkire, aki nem ilyen lukban nőtt fel, de ennyi. Egy erős klausztrofóbiást be sem tudnál kergetni ilyen helyre, de láttál már japán kapszula-hotelt?
2015. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!