Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a viselkedés mire utal?

Ez a viselkedés mire utal?

Figyelt kérdés
Írtam az egyik baràtnőmnek hogy elmehetnénk valahova ebédelni màsnap.Mondta jó lenne,szeretne kimozdulni,de nem tudja pontosan mert benne van valami szervezésekben és ha onnan hívjàk akkor nem tud jönni,de halljuk még egymàst reggel.Nekem reggel eszembe jutott hogy holnapig valamit megkell írnom így írtam neki tegyük àt màskorra programot.Mivel ő se mondta biztosra hogy jó lesz.Nem tetszett neki,hogy lemondtam.Írtam nekem a hétvégék jók lesznek ő visszaírt hàt neki nem biztos.Nagyon tő mondatokban vàlaszol.Ő is nem egyszer mondott le programot.Múltkot hívott sétàlni mondtam vendégségbe vagyok nem tudok menni,írtam neki màsnap azt írta most ő nem ér rà és tett egy mosoly jelet.Utàna egyikünk se indítvànyozott programot.Mostanàban minden megbeszélt programra kontràt ír,ha nekem véletlen akkor nem jó.
2022. jan. 14. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Mondhatnál neki valami újat ami hamarosan érinteni fogja a jövőjét és a tiédet is.

37.Zsoltár 29."Az igazságosak öröklik a földet és örökké rajta laknak."

De honnan tudjuk, hogy igazságosak vagyunk-e? Szeretnénk-e örökké élni ilyen körülmények között? A Bibliából megtudjuk ezt. Szívesen segítek neked, hogy többet megtudj erről az ígéretről!

2022. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1-es, nagyon szép dolog az evangelizáció, de most a Kérdező konkrét kérdést tett fel, amire konkrét választ vár. A te válaszod ennek nem felel meg, továbbá nem ez az evangelizálás legjobb módja. Az ilyen megnyilvánulások általában makacs ellenállást szülnek, márpedig nem ez a cél.


Kérdező, a leírásod alapján a barátnőd bedurcizott rád. Minden barátság alapja a kommunikáció, konkrétan kérdezz rá, hogy mi a gondja és ha ezt megtárgyaltáok, nem írásos üzenetben, hanem szóban egyeztessetek időpontot találkozóra. Annyiban megértem őt, hogy ha már egyszer szerveztetek talit, nem illik lemondanod még megírnivaló miatt sem, mert a szavad köt. Ez tanulság legyen a jövőre, figyelmesen rendezd a teendőidet. Persze ez őrá is vonatkozik.

2022. jan. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es koszonom a valaszt! Az irasrol tenyleg megfeledkeztem,de o is fuggove tette attol a szervezestol amiben benne van es ha azok az emberek neki szoltak volna,hogy menni kell elkepzelheto,hogy o mondja le a talalkat.Nem tudok valakinek ugy a rendelkezesere allni,hogy szuk oraval az indulas elott szol,hogy akkor megyunk- e,mert lehet valamibe idokozben belekezdtem volna de ra vartam es uresbe ment az ido.Mondott mar le o is programokat hasonlo okok miatt.
2022. jan. 14. 12:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, nem is azt mondtam, hogy a te egyedüli sarad, nyilván ő is hoz ilyen téren hibás döntéseket. Ezért kell ha más nem, telefonon rendesen megbeszélnetek a dolgokat és ha jól sikerül, akkor azon melegében egyeztetni egy kőbe vésett időpontot, amihez következetesen tartjátok magatokat és csak vészhelyzet írhatja felül. Hajrázom nektek! 🙂
2022. jan. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!