Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezekkel a manapsag elterjedo...

Ezekkel a manapsag elterjedo ugyn. "érzékenyítő" eloadasokkal se az a baj,hogy ferfiak nonek oltoznek es arrol tartanak eloadast,hogy "az legy aki vagy" hanem hogy ezt mind ilyen papagajnak oltozve csinaljak. Hogy lehetne ennek mértéket szabni?

Figyelt kérdés
Ha egy jol oltozott ember tart eloadast arrol,hgy masnak erzi magat mint aminek szuletett. Ezt megteheti kulturalt korulmenyek kozott. Nem kell azert feltunoskodni. Ez inkabb a feltunesi viszketegsegrol szol mar - szerintem.
2022. jan. 14. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Lényegében ez nem kérdés, hanem a véleményed. Az meg, hogy ennek mértéket akarsz szabni... nem mindegy neked, hogy ki miben van? Nem rosszból, tényleg, de egyrészt nem a ruhán múlik, másrészt meg, attól, hogy neked valami nem tetszik, nem fog senki és semmi hozzád igazodni.
2022. jan. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Az öltözködés az egyén önkifejezési formája. Aki színesebben öltözködik szeret magara úgy gondolni, mint aki színes egyéniség.

Nem óvodában vagyunk, hogy valaki emiatt nézzünk ki. Nincs semmi jelentősége ki klasszikus értelemben jól öltözött és ki nem.

2022. jan. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ti sem jartok a templomba citromsarga rikito ruhaba. Vagy pl Marc 15i unnepsege az iskolaban papagajnak oltozve. Vgy nem mentek a diplomavédesre sem neonzold ruhaba. Mindennek megvan a helye.
2022. jan. 14. 13:11
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
#3: A hivatalos alkalmak, események és ünnepségek közé szerintem nem tartozik bele az érzékenyítő előadás. Egyébként #2 elég jól leírta.
2022. jan. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Szerinted...

Mindig a legszélsőségesebbek a leghangosabbak, minden téren. Különben nem vennéd észre őket.

2022. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen előadások terjedésének kell gátat vetni, és akkor máris nem kell azon vitázni, miben kéne ott megjelenniük.
2022. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Aztán majd lehozza az újság,hogy a pénisszel rendelkező egyén aki megerőszakolt, valojaban egy nő..
2022. jan. 14. 13:55
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A nem erőszaknak semmi köze ehhez, de akkor javaslom nézd meg jobban az egyházi személyeket, hátha ott is találsz valami meglepőt.
2022. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nemi*
2022. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nem az a probléma, hogy hogyan öltöznek, hanem az, hogy a célközönség kiskorú.


Én dolgoztam nyugati multinál, külföldön, nekünk is volt tartva érzékenyítő előadás, bár azt viszonylag normálisan öltözött transzgender ember tartotta, aki egy miniszoknyát viselő férfinak nézett ki, és nem-binárisnak mondta magát.


Meghallgattam, mert kötelező volt és mentem a dolgomra. Azt a tanulságot vontam le belőle, hogy semmiféle, szexualitással, magánélettel még távolról is összeköthető dologról ne beszéljek munkahelyen, még olyan kollegákkal se, akikkel egyébként jóban vagyok, és megérinteni meg soha senkit nem szabad, a bemutatáskor történő kézfogáson kívül, mert abból csak probléma van.


Jó példa, hogy miket tekintenek súlyos munkahelyi zaklatásnak, ez a videó:

https://www.youtube.com/watch?v=-EGnBik6LdM&list=PLrbrgbJY9y..

2022. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!