Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szoktassam le a lányoma...

Hogyan szoktassam le a lányomat, hogy a földön aludjon a konvektor előtt? 56/ff

Figyelt kérdés
Huszonegy éves. Gyorsan kihűl a lakásunk, szinte mindig megy a konvektor, amikor valamelyikünk itthon van. Utóbbi időben, délután arra érek haza, hogy a konvektor előtt fekszik, szunyókál. Lefekszik oda a kedvenc kispárnájával. Az rendben, hogy délután egy órácskát ledől, és nem is új dolog, régebben is, ha fáradt napja volt, ha nem, szeretett egy-két órát aludni délután, de az zavar, hogy ezt a parkettán teszi, a meleg konvektor előtt, ami után, hogy felkelt, általában viszi a kutyát sétálni, tehát a nagyon meleg után rögvest a nagyon hidegbe megy. Kértem már szépen és csúnyán is, hogy aludjon az ágyában, a kanapén, csak ne ott, de ő mindig vállat von, és azt mondja, ott fog aludni ezután is, mert nagyon kellemes. Én magam is kipróbáltam, mi olyan jó ebben, de egy póz nem volt, aminél ne érezném úgy, hogy összetöröm magam - a parketta az parketta, kemény. A lakás melegét pedig szeretem, de hogy a lányom hogy képes legalább egy órát a konvektor előtt aludni, nem tudom felfogni, öt perc után feladtam.
2022. jan. 14. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rá, ő tudja mi a jó neki.
2022. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik ő ezt másképp érzi/gondolja. Ha nem lenne számára valóban kellemes, ahogyan azt ő állítja, akkor nem töltene ott ennyi időt.


Annyit tehetsz, hogy elfogadod. Esetleg adj neki egy puha fekvőhelyet, hogy ne a parkettán feküdjön.


Teszem hozzá, én is gyakran ücsörgök a radiátor (régen konventor) előtt, akár órákon át. Valóban kellemes, ha közelről ér a meleg. :)

2022. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
21 évesen szerintem el tudja dönteni, hogy kényelmes neki aludni meg hogy nem. A kaját legalább engeded, hogy magának megrágja?
2022. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
:D Nekem is ez a szokásom... bár nálam radiátor van, és ugyan nem alszom el mellette, de oda fekszem mellé egy párnával és mikor már majdnem elaludtam este átmegyek az ágyba. Szerintem kényelmes a kemény talaj + radiátor melege.
2022. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kemenyen fekves ezerszer egeszsegesebb, mint a tul puha matrac. Elhiszem, hogy te nem birod, de te te vagy. Ne akard elvenni tole azt, ami jolesik neki, artalmatlan, ingyen van, es netan elete keves jo dolga.
2022. jan. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én vennék neki egy ilyen jó nagy kutya fekhelyet, azt a nagy párnaféleséget😃. Letszed neki a konvektor elé és már nem a parkettán fekszik.

Amúgy nekem volt nagytestű kutyám, az is imádott a konvektor előtt feküdni, teljesen nekinyomta magát. Eleinte attól tartottam, hogy meg gyullad a bundája, de nem gyulladt meg soha, csak tűzforró volt.

2022. jan. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Meg kéne b.. szni 😋
2022. jan. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!