Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szálljak ki ebből a...

Hogyan szálljak ki ebből a bandából? Már pánik rohamaim vannak?

Figyelt kérdés

Én nem is tudom hogyan alakult ki ez az egész, először csak kis mértékben voltak ilyen-olyan üzletek haverokkal (gondolom tudjátok miről van szó nem írom le részletesen).


Aztán már az egész város ismer engem, mert kialakítottam egy bandát a haverok-barátokból (nem is akaratosan).


Van egy kocsma haveromé és onnan történik minden üzlet, közben fuvarokat vállalok a kocsmárosnak és ebből is van pénzem. De sokszor veszélyes alakokat is kell szállítani, és konkrétan egy 20 centis vadász késsel járok mert mindig attól félek hogy meg ölnek, nem egyszer kellett verrkednem is.


Persze egész nap csörög a telefon ezért-azért, találkozók stb, de itt is már ha meg csörren a telefon lever a víz hogy már megint mivan.


Néha csak úgy tudok lenyugodni, hogy el szívok 5 g füvet meg xanaxot szedek.


De ennél sokkal mélyebb ez az egész, és azt érzem kezdem el veszíteni az itelő képességem.


Éjjelente alig tudok aludni, mert ideges vagyok. Holnap is lesz egy üzlet ami megint elég veszélyes lesz nem akarok bele menni miről van szó. Egész napos tervezgetések...stressz stb...és csak akkor van nyugi ha valamitől be nem tépek.


A barátnőmmel ezért szakítottam mert már ő is félt...egyszóval be sokaltam, viszont nem tudom hogy szálljak ki, mivel otthonról nem kapok pénzt, munkám nem nagyon van mert nincs időm (meg ismernek)


Valaki segítsen kérem, már arra is gondoltam hogy saját magam feldobom hogy vége legyen.


Köszi a válaszokat 29f


2022. jan. 14. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Kutakodj hátha tudnak a rendőrök valami tanuvedelmi programban új szemelyiséget adni neked. Nyilván ez azzal jár, hogy fel kéne dobnod a haverjaidat.
2022. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nincs munkád mert nincs időd?

Mert mi dolgod van? Megmondod, hogy kiszálltál, nem érsz rá, beteg vagy,dolgozol, befejzted stbstb és elmész dolgozni.

Ebben semmi bonyolult nincs

2022. jan. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De ha kiszállok nem lesz pénzem...főleg nem annyi amennyi nekem kéne.


A másik probléma hogy nincs megtakarításom..mindig van pénzem, de konkrétan egy ház ára mondjuk 25 millió nincs.


És írtam hogy ismernek, szóval nem nagyon akarnak fel venni sehova. Ilyen 250 ezres fizetések nekem 10 napig ha lenne, ja és közben ugyan úgy zaklatnának. :/ zéró az esélyem így a normális életre..el kéne tűnni valahogy.

2022. jan. 14. 23:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Elköltözöl máshova

Munkásszálló, gyár, onnan meg lehet tovább lépni

Ha neked semmi nem felel meg akkor meg maradj ahol vagy

Valószínűleg még nem eléggé aggaszt a helyzet mert ha annyira gáz lenne nem érdekelne a pénz csak menekülnél.

2022. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Azt mondod van megtakarításod

Amíg találsz munkát addig élsz abból

Vagy menj külföldre

2022. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést még hogy hogy nem törölték?

Konkrétan egy beismerő vallomás.

2022. jan. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kamu, már 2 nap alatt a 2. Ilyen kérdés.


Ha ennyire keményen tolnád az ipart ilyen körökben, akkor a pénzzel nem lenne gondod évekig, ha kiszállnál akkor sem.

2022. jan. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kezdjük ott hogy talán azért nincs megtakarításom mert drog függő vagyok ahogy a leírásból azért le jöhetett volna...nem olcsó mulatság nekem sem ingyen van. Tehát ezek a napi 10-15 ezrek eldurrannak csak azért hogy élni tudjak valahogy...


A másik nyugodtan hiheted azt hogy kamu ez a személyes jogod, de én ezzel nem tudok mit kezdeni segítség kell és senkihez nem fordulhatok. Külföldre ki tudnék menni de ott is megtalálnak (másképp) mondjuk elmennek a szüleimhez és csinálhatnak valamit velük. De amúgy február 3 dikán mindenképp megyek pár hétre...és szerintem utána feladom magam.


És mint látjátok 5:02 van amikor ezt írom tehát semmit nem aludtam ismét.

2022. jan. 15. 05:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Lattam taxist,aki mindig viszi magaval az ivaros kan amstaffjat. A jol szocializalt peldany semmiert se szol az ugyfelnek,de ha az eletedre tor az igyfel,a kutya megkostolja,ha kell meg is oli. Latom ,hogy roopan a foga alatt a marha gerincsontja. Emberi csuklo nem kihivas neki.

Vagy egy roti vagy napolyi masztiff.



Amugy meg,ha dolgozol,biztos tettel felre. Azzal tessek felkerekedni es maxik varosba koltozni es uj eletet keresni. Pl vesznek fel etelfutarokat. Kisfogyasztasu kocsival is jarhatsz.

2022. jan. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a kábózás és a kereskedelem is vörös posztó. Előbb-utóbb sitt lesz belőle. Meglepődnék, ha jelenleg nem lennél megfigyelés alatt.


Nagyfán majd lenyugszol és lejössz a drogról. Lesz rá elég időd.

2022. jan. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!