Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj lesz ebbôl?

Baj lesz ebbôl?

Figyelt kérdés
Nem tudok kommunikálni és a tini fiamnak nem tudok válaszolni,szólni rá ha valamit mond mert szellemi sérült vagyok.Ennek ellenére ő nagyon kedves velem,türelmes és segít bármiben amiben segítséget kérek.Szerintetek később elhagyhat ezmiatt akár "angolosan"is amiért ügyetlen vagyok és neki sem tudok így ojan életutat tanítani amit kéne?A másik tinédzser fiam már meg is vert,mert látta hogy hagyok mindent és nem merek nekik vissza szólni.32.N Tiniként szültem őket így tapasztalatlan voltam velük.
2022. jan. 14. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

"A másik tinédzser fiam már meg is vert"


A fejemben csak ennyi van kb: ?????


Nem hogy baj lesz, már baj van! Ezt nem kéne hagynod.

2022. jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Elküldénem őket a p..ba miaz hogy megvernek? Értem hogy ez nem csak a te hibád, de őszintén nem azért vagy anya hogy beléd rúgjanak. Mellesleg te is el cseszted mert hagyod magad..az apjuk hol van ilyenkor?


29f

2022. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meghalt.Annyira szeretem őket hogy hagyok mindent.Csak az egyik bántott de nem haragszok rá.
2022. jan. 14. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
de magadat is szeressed, ne hagyd, hogy bántson, nem feltétlen kell visszaütnöd, csak állj ki magadért, húzzál egy képzeletbeli vonalat, hogy na eddig és nemtovább. tehát ne hagyd. ellenkezzél, szóljál vissza, vagy valami. hát ne legyen má a gyerek szemtelen. amúgy valszeg az a gyerek, amelyik türelmes veled, minden dolgod ellenére ami csak lehet--nemtom mik vannak-, szeret téged.
2022. jan. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérhetsz segítséget a helyi családsegítőtől, érdemes. Mond ki nyugodtan a véleményeidet a másik-, a gyerekek felé, meg kell erősödj e téren is.okon, család, ismerős nem tud segíteni?
2022. jan. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Kamu.
2022. jan. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!