Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljesen depresszios vagyok...

Teljesen depresszios vagyok amiatt, hogy mindent azonnal feladok. Hogy lehet ebbol kimaszni?

Figyelt kérdés

Konkretan az egyetemre gondolok. Az egyik legnehezebbet valasztottam (jog), holott semmi kitartas nincs bennem. Az utolso elotti evemet nyomom es jelenleg +7 targyam van, amivel le vagyok maradva. A legnagyobb baj, hogy csak akkor megyek el zh-zni/vizsgazni, ha latok eselyt a kettesre. Kulonben hiaba tanultam annyit, amennyit esetleg mas nem is szokott, egyszeruen nem megyek el, feladom az egeszet. Hogyan kellene ezen valtoztatnom? Persze az elet mas teruletein is igy viselkedem, de jelenleg a tanulas az, ami fokent kitolti a mindennapjaimat.


24L


2016. febr. 22. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Légy beteg 1 hétig és pihend ki magad, tisztítsd ki a fejed és felejtsd el kicsit hogy tanulnod kell. Lazíts a barátokkal és menny el velük szórakozni ha tehetitek:)
2016. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aztan meg jobban lemaradok a tananyaggal... :'D es meg rosszabbul erzem majd magam..
2016. febr. 22. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs senki aki besegítene a tanulásban?
2016. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

" Az utolso elotti evemet nyomom"

Tehát addig eljutottál valahogy,nem a szomszéd a Jóska Pista,hanem te!

Tessék erőt meríteni az eddigi sikereidből!:)

Mellesleg a jogi egyetemre valahogy be is kell jutni,szóval sokkal több erő van benned,mint hinnéd!

Tessék magadban egy kicsit bízni:)

2016. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom,ha nem is 1 hetet,de pár napot lazíts,és újult erővel feszülj neki a tanulásnak!:)
2016. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindig van esély kettesre. Mindig menny be.

Realizálj többet.

Ne legyél ilyen hülyeség miatt depressziós, mert életbeli problémák kifognak nyírni. Ez csak rendszerbeli probléma.

Ha akarod, tervezz előre és tanulj. Ha nem, ne.

Egyébként hamarost népirtás szóval....

2016. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :) Az biztos, hogy ha nekem az élet ad egy pofont, rögtön a padlón kötök ki... sajnos el lettem kényeztetve, mióta az erőszakos anyámtól megszabadultunk egy válás formájában gyerekkoromban. Soha nem voltam semmire rákényszerítve, most meg aztán rendesen rosszulesik, hogy bizony nem fenékig tejfel az élet. Ezt beismerem.
2016. febr. 22. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!