Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Cigány beütésem van, távozzak...

Cigány beütésem van, távozzak Magyarországról?

Figyelt kérdés
Barnább vagyok a magyar átlagtól, egyik szülőm magyar, a másik félig magyar, (félig félig cigó), én pedig egy cigánynak kinéző ember formájú lény vagyok. Sok támadás ért már, próbálom elnyomni magamban ezeket, de újabb és újabb támadásokban élek. Őszintén örülnék ha inkább teljesen cigány lennék, akkor legalább egyértelműen elkülönülhetnék és tudnám hogy ok betolakodó vagyok.. de így mit tegyek? Miért kell ezt megélnem?

2022. jan. 15. 00:39
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
80%

Cigány nem attól lesz valaki, hogy milyen színű, hanem a viselkedése alapján.

Ha valaki úgy néz ki, mint hófehérke, de úgy viselkedik, mint a cigányok többsége, akkor számomra az cigány.

2022. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
86%
11essel egyet értek. Soha nem láttam valakit úgy cigányozni, hogy az ne a másik viselkedésére érti.
2022. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
#12 Én viszont hallottam, nem csak egyszer kétszer.
2022. jan. 15. 20:52
 14/35 anonim ***** válasza:
60%
B+, engem meg azért piszkálnak csomóan mert alacsonyabb és husisabb vagyok. Ez van.
2022. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Azt bírom a legjobban mikor úgy jön ki szinte mintha bűnös lenne a cigány abban hogy cigány. :D Amikor nem mondják konkrétan hogy az vagy de valamilyen formában ráutalnak, és úgy hozzák ki mintha valami sarad lenne, vagy rossz fát tettél a tűzre. Még ha én döntöttem is volna el hogy annak születek, akkor sem kellene hogy bűn legyen. Persze tudom én hogy miért haragszik a magyar meg hogy miért tart a cigánytól, és ez érthető is meg jogos is, én is olyan lennék szerintem magyarként. Sőt bennem is van némi előítélet a cigányokkal szemben :D Szerintem pech annak születni.
2022. jan. 15. 20:59
 16/35 A kérdező kommentje:

Jött most privátban egy kérdés, itt válaszolok inkább.

A kérdés: Biztos hogy nem kamu, és provokáció a kérdés?


Nem vagyok kamu provokátor, de tudom miért gondolod, vagyis sejtem. Vagy azért mert nem hiszed el hogy nagyon sok cigányt zavar hogy cigány.(azért zavar mert sokan előítéletesek, sokan megbántanak, kisebbrendűségi érzetet is ad ugye eleve kissebbség, tulajdonképpen tényleg betolakodó vagyok, akkor is ha nem tehetek róla)


Vagy pedig azért gondolod, mert nem merném így kitenni ezt a kérdést, mert nem gyakori ez hogy ez a téma, ami nem vagyok biztos hogy miért van, lehet hogy önérzetesebb ettől egy cigány vagy szégyenli. Én is szégyelltem kiírni, de erőt vettem magamon.

2022. jan. 15. 21:12
 17/35 A kérdező kommentje:

Egyébként nagyon kedvesek vagytok ez erőt ad, meg önbizalmat. Akkor is ha tudom hogy nem változtat az általános helyzeten. Itt is biztos fog egy két ember beszólni. :D

Pl. Hogy a cigány az cigány, kutyából nem lesz szalonna vagy még durvábbat is.

2022. jan. 15. 21:19
 18/35 A kérdező kommentje:
Az alacsonyság sem jó, főleg férfiaknál, az is pech. A husisságon a legtöbb esetben lehet változtatni.
2022. jan. 15. 21:45
 19/35 anonim ***** válasza:
65%

És hova mennél? Máshol sem jobb a helyzet. Nézd meg az USA-t. Még néger elnökük is volt.

Bármi lehet belőlük, de azért sokak szemében ma is csak koszos niggerek.

Vannak nálunk sokkal elfogadóbb országok.

De sokáig ott is csak idegen lennél és cigány.

Egy usmerősöm szőke, kék szemű. Anyanyelvi szinten beszél németül. A neve is német.

Tíz évébe tellett Németországban, higy elfogadják. Kétszeres teljesítményt fele annyira tartották, mint egy ott születettét.

2022. jan. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
#2-es egy tahó nem kell foglalkozni vele.
2022. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!