Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Cigány beütésem van, távozzak...

Cigány beütésem van, távozzak Magyarországról?

Figyelt kérdés
Barnább vagyok a magyar átlagtól, egyik szülőm magyar, a másik félig magyar, (félig félig cigó), én pedig egy cigánynak kinéző ember formájú lény vagyok. Sok támadás ért már, próbálom elnyomni magamban ezeket, de újabb és újabb támadásokban élek. Őszintén örülnék ha inkább teljesen cigány lennék, akkor legalább egyértelműen elkülönülhetnék és tudnám hogy ok betolakodó vagyok.. de így mit tegyek? Miért kell ezt megélnem?

2022. jan. 15. 00:39
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
57%
Ja és beszédes az is, h pl a nemjólányokon a 80% kiköti, h nem fogad romákat, pedig a lányok több mint fele az. A normálisabbak hozzá is teszik h nem rasszizmus miatt, hanem a rengeteg negatív tapasztalat okán.
2022. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha fullosan dzsipszi lennél, akkor nem lennének kételyeid és nem így élnéd meg. Önmarcangolás se lenne, mert belesz@rnál mindenbe. Te jobban jártál volna, mi valószínűleg rosszabbul. Így viszont a magyarok orsósnak látnak a kinézeted alapján, kolompárék meg magyarnak a viselkedésed miatt. Szóval nem egyszerű.
2022. febr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Kb. Olyasmi. Mondjuk én nem vagyok lenéző senkivel aki nem ad rá okot, de lehet hogy csak mert ismerem milyen. Egy cigány nem érzi magát cigánynak, csak simán embernek érzi magát, mint egy nem cigány. Ugyanúgy embernek, magyar állampolgárnak, egyenjogú embertársnak azonosítja magát mint mindenki, ez az alap. Ebben normál emberi alapérzetben okoz újra meg újra egy törést, amikor kinézik, lenézik, kiközösítik. Ez alapból antiszociálissá tesz, szerintem senki sem születik antiszociálisnak, a körülmények okozzák. Szerintem aki csak utál minden cigót alapból, még sosem gondolt bele mit jelent utáltnak lenni. A kisgyerekek nem veszik észre egymásról, meg magukról hogy cigány vagy nem, önfeledten játszik mindenki mindenkivel. Egy ponton megtörténik a megkülönböztetés, ami sokszor csak a bőrszín miatt, láttam sok ilyen példát. Ezt úgy tudná elképzelni egy nem cigi, hogy pl. Képzeld el, holnap reggel felkelsz, és rájössz hogy eddig álmodtál, az egész nem cigó léted álom volt, és mikor felébredsz ráeszmélsz hogy cigó vagy, és utál mindenki, lenéző, flegmázó, elforduló tekintetek vesznek körül. Azért jó példa ez, mert a cigók is egyszercsak rájöttek hogy cigók. Kíváncsi lennék hány ember változna szívesen nem cigóvá. Persze mondhatja valaki, legyél büszke rá, ami kb. egy vicc, de van benne igazság hogy lehet annak lenni rá, az ilyen emberek valószínű átestek egy holtponton, és olyan edzettek lettek pszichésen, hogy semmi sem érdekli már.
2022. febr. 23. 18:17
 34/35 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező teljesen oké amit írsz.

Van aki csúnyának születik.

Van aki csórónak.

Van aki fogyatékosnak, testileg vagy szellemileg.

Van aki meghal 16 évesen autóbalesetben.

Erre gondolj, emészteni magad nem visz előre. Most és így élsz, élj vele.

2022. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Keress normális közösséget. Ha rendes ember vagy, kétszer annyira fognak szeretni, mint ha az idén barnultál volna le.
2022. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!