Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől függ az, hogy valaki...

Mitől függ az, hogy valaki izgulósabb fajta, van aki meg tök nyugodt egész életében?

Figyelt kérdés
Valóban köze van hozzá a beleknek?
2022. jan. 15. 10:10
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
3%

Ezt hol olvastad??? :)))


a tudnodkell.info-n, vagy hasonló hoax oldalon?

2022. jan. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
52%

A beleknek? Nem gondolnám.


Ez inkább pszichés és tanult dolog.


Nyilván az gyerek aki nyugodt körülmények között nevelkedett, jólétben, megfelelő lelki támogatással karöltve, ő sokkal magabiztosabb ezáltal pedig sokkal nyugodtabb személyiség lesz, mint aki gyerekként állandóan rettegve ért haza, hogy vajon apuka ma is hót részeg lesz-e, vagy éppen ma is ordibálnak-e majd a szülők torkuk szakadtából.


Utóbbinak a későbbiekben mindig görcsbe rándul a gyomra stresszhelyzetben, mindent túlgondol és mindentől tart/fél, izgul.

2022. jan. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
2-es ez nem teljesen így van.Láttam én már normális családból izgulós gyereket kikerülni. Meg olyan ordibálós-alkoholista szülők cigánygyerekét, aki sz*rt bele mindenbe. A beleket azért mondják a tudósok, mert ott termelődik a szerotonin nevű hormon.
2022. jan. 15. 10:21
 4/38 anonim ***** válasza:
87%

Nem hoax, valodi dolog a bél szerepe. Van errol egy kozertheto konyv, amit egy orvos irt, Bélügyek a címe.

Egyébként a veleszületett temperamentum is negadja ehhez az alapot,illetve a terhesség alatt a magzatot ért hatások, tehát, ha az Anyuka nincs jól, a baba sem lesz.

2022. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
2%

3: milyen tudósok???


Gyanítom, hogy bulvárszintű hírekben olvastál ezt-azt, de mivel az alapokat sem érted az emberi test működéséből, ezért fals következtetéseket vonsz le...

2022. jan. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
43%
Én izgulós voltam, megfelelési kényszerem volt, nagyon maximalista voltam, és sorra nem jöttek össze a dolgok. De aztán kikerültem abból a közegből, új életet akartam kezdeni, már jobban figyelek Istenre, és tudatosan próbálok nyugodt, megbocsátó, békés lenni. Szóval attól is függ, hogy te milyen akarsz lenni belsőleg.
2022. jan. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Másodéves orvostan hallgató vagyok. Neked milyen végzettséged van?
2022. jan. 15. 10:24
 8/38 anonim ***** válasza:
15%

7: ja, persze.... :)


Mesélj még! :-D


Orvostanhallgató, aki szakmai témában a GYK-n érdeklődik.... Nagyon reális... :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

2022. jan. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Az enterális idegrendszer létező dolog, tanítják orvosi egyetemen is, és nem a mindentegybenblogról. De a működéséről nagyon keveset tudunk egyelőre.
2022. jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Így van 9es. Te is orvostanhallgató vagy?
2022. jan. 15. 10:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!