Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől függ az, hogy valaki...

Mitől függ az, hogy valaki izgulósabb fajta, van aki meg tök nyugodt egész életében?

Figyelt kérdés
Valóban köze van hozzá a beleknek?
2022. jan. 15. 10:10
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
De Hitler konkrétan kezeltette magát. Sztálin csak paranoiás volt, hogy megölik.
2022. jan. 15. 12:09
 32/38 anonim ***** válasza:
62%
29: témazáró??? Egyetemen..? Na most buktál le! :)))
2022. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Nagyrészt szokás kérdése...


Én nagyon neurotikus tudtam lenni, kicsi gyerekkoromban valami el lett b.va aztán onnantól folyamatosan szorogtam, remegtem, pánikoltam ha beszélnem, szerepelnem kellett vagy nyomás volt rajtam.


Aztán az egyetemi évek kinevelték belőlem ezt. A mesterszakos védésemre már úgy mentem be, mintha csak barátokkal beszélgetnék. Szép fejlődést lehet elérni, minél többet van kitéve az ember annak a helyzetnek, amiben szorong.

2022. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam olyanról, hogy a bélflóra fontos szerepet játszik az idegrendszer kiegyensúlyozott működésében sok más (hormonháztartás, gyulladásgátlás stb.) mellett. Állítólag már kutatják is komolyabban, hogy mentális betegségeknél milyen szerepe van. Még olyan megfogalmazásban is, hogy a beleink a második agyunk. Na, ez milyen szépen hangzik.
2022. jan. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Így van 34-es, én is ezt hallottam, hogy ott a második (vagy első) agyunk.
2022. jan. 16. 08:15
 36/38 anonim ***** válasza:
Akkor még annyit írok, hogy valami bolygóideg közvetíti a jeleket az idegrendszer pedig reagál rá.(talán) Ha te ebből ki tudsz valamit hámozni az jó, ha értelmetlenség az pedig azért van mert én hüle vagyok ehhez, de valami ilyesmi maradt meg a fejemben. :)
2022. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Hová lett a kérdező, az állítólagos medika??? Még mindig tanul a "témazáróra"? :-DDD
2022. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Nem értelmetlen, a bolygóideg a közvetítő, ez így van.
2022. jan. 16. 19:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!