Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt minek hívják?

Ezt minek hívják?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre hogy szinte mindenki ismeri az egész iskolában, munkahelyen tartózkodó személyeket és van vagy száz ismerősük a közösségi oldalakon. Én meg hiába töltök 8 évet egy helyen, nem tudom ki kicsoda, és fordítva.
2022. jan. 15. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkednek, beszélgetnek

De ez csak tipp.... 🤦‍♀️

2022. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Attól hogy pontozod a mondat végét és facepalmot raksz nem mondtál többet.

Számomra tök fura hogy már első nap valaki mindenkivel bariban van.

2022. jan. 15. 21:28
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok

Nekem ez nem fura

2022. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy szociális készségek tekintetében fogyatékos embernek nyilván meglepő, ha mások használják az alapvető társas készségeiket ösztönösen
2022. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4.Most ezzel oda akarsz szúrni mi? Csűröd csavarod a szót.
2022. jan. 15. 21:32
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Elmondom a saját sztorimat: én is így éreztem magam a suliban és mindenhol máshol egy jó darabig. Aztán mostanra kiderült, hogy azok a kapcsolatok amik ott barátságnak tűntek, semmit nem jelentettek. Visszatekintve jelenleg a legtöbb akkori osztálytársról én sokkal többet tudok, mint ők egymásról. Ennyire voltak ezek komoly kapcsolatok. A helyedben ezen nem izgulnék, viselkedj normálisan, ne aggódj ilyesmin. Lesz majd 1-2 ember aki a barátod lesz, ettől többet úgysem fogsz tudni összeszedni.
2022. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy' volt középiskolában valaki aki a barátom volt 5 évig vagy mi, ma meg már semmit nem jelent nekem.
2022. jan. 15. 21:34
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat van aki kozvetlen es konnyen haverkodik, van aki meg nem. Valszeg te az utobbiba tartozol.
2022. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekelnek mások. Én se tudtam senkiről semmit egyik helyen sem. A faluban is alig tudtam valamit valakiről, meg, hogy ki kinek a rokona.


A családtagjaim meg leselkedtek, mit csinál a szomszéd.


Legjobban egyedül szeretek dolgozni.


Nem szeretem a nagy társas eseményeket.


1-2 baráttal elvagyok.


Nem érdekel más élete. Leszarom. Eléggé egoista vagyok. Anyám egyszer önzőnek nevezett.

2022. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Engem a közösségi oldalakon való posztolgatás hagyott hidegen mindig is, tizenévesen is, nem is csináltam soha instagram fiókot.
2022. jan. 15. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!