Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hívják azt aki tagja egy...

Treafóház kérdése:

Hogy hívják azt aki tagja egy márka barát csapatnak de más márkákat is használ? Az áruló szó nem egészen ezt jelenti

Figyelt kérdés
2021. dec. 26. 10:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az opportunista se
2021. dec. 26. 10:41
 2/11 anonim ***** válasza:
Kocamárkabarát
2021. dec. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sehogy, normális?

De mondj konkrét példát.

Pl. Én nagy VW-es vagyok, ritka modellem van, és ilyet akarok venni még egyet, de amikor úgy van, beleülök a családi Opelekbe, MF-be, Scania-ba, de soha nem érzem, hogy ez gond lenne. sőt csereautónak szoktam Mercit kapni. Amellett, hogy nem szeretem az az autót, mert ne maz én világom egyáltalán nem érzek semmi olyat, amire a megfelelő szót keresed

2021. dec. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy azt a szót nem engedte a rendszer hogy márkabuuuzi


Na így engedi. Olyan csapat tagja ahol mindenki erről csak azt a márkát használja De ő viszont nem csak azt mégis közéjük jár

2021. dec. 26. 11:06
 5/11 A kérdező kommentje:

Erről=elvből


Szóval többiek fanatikus emberek, ő meg csak úgy tesz mintha közéjük tartoznak De igazából annyira nem fanatikus mint a többiek

2021. dec. 26. 11:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Képmutató, mondjuk ez minden területen előfordul, nem kell márkahűség kérdéshez kötni pont.
2021. dec. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen közelít ez a szó csak annyiból nem szerencsés hogy az előbb kicsit eltúloztam mert nem követelmény hogy valaki fanatikusan legyen egy márka használója csak a csapatban kialakult egy ilyen efféle szerelem de nincs igazán megszabva feltételként De aki nem ilyen azt mégis kilóg tehát jogos a panasz de azért a képmutató szó az túl erős
2021. dec. 26. 11:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó, szerintem bevallhatod, hogy valami márkafan csoportból ki akarsz utálni valakit, mert nem szimpatikus.
2021. dec. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez meg a paranoiának az egyik formája de szintén túl erős a szó
2021. dec. 26. 11:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem márkahű, csak van egy márkapreferenciája. Ez miért gond bárkinek is?
2021. dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!