Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha küldene egy magyar cég az...

Ha küldene egy magyar cég az ország összes lakójának, egy magyar zászlót, azért hogy akaszd ki a házadra, lakásodra akkor kitennéd?

Figyelt kérdés

2022. jan. 15. 23:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%

Kizárt. Aki Fideszes, vagy más szélsőséges párt kutyája, azok szoktak lengetni.

Teljesen más jelentősége lett ennek is a Fidesz miatt.

2022. jan. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem. Ez nálunk nincs benne a kultúrában mint Amerikában, egyszerűen túlzásnak érzem. Nem egy tárgy fogja megmondani, hogy mennyire vagyok magyar. Ráadásul technikailag sem lenne egyszerű kivitelezni a 8. emeleti panellakásban. Szeretem a kilátást, nem fogom eltakarni egy zászlóval az ablakot.
2022. jan. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
38%
Ha Marki-Zay gyoz, kiraknam.
2022. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én nem tenném ki. Nem az határozza meg a személyiségemet elsősorban, hogy magyar vagyok. Nem is szoktam szeretni azt, amikor vki a mellényén viseli minden hitét / rajongásának a tárgyát... ha muszáj lenne vmi ilyesmit kitenni, akkor sem a magyar zászló lenne az (hanem pl. a kedvenc színházam logója mondjuk, az többet elmond rólam és szorosabban a személyiségemhez tartozik).

Az meg sosem érdekelt, hogy a másik mit csinál. Nem törleszkedtem már suliban sem elvtelenül és görcsösen a "menőkhöz".

2022. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#7: Nem foglalkozom a szomszédokkal.
2022. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!