Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha távol-keleti lennél milyen...

Ha távol-keleti lennél milyen nemzetiségű lennél legszívesebben?

Figyelt kérdés

2021. nov. 10. 20:46
A kérdező szavazást indított:
Kínai
Japán
Koreai
Vietnámi
Tháiföldi
30 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Japán vagy koreai mert ott viszonylag jó az élet
2021. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

Semelyik.

A többi felsorolttal ellentétben a koreai és japán népet nagyon kedvelem, de sajnos a covid óta az összes ázsiait vagy annak kinézőt inzultációk sora éri világszerte. Akár halál is lehet a vége. Ez a kínaiknak szól, de nem mindenki tudja megkülönböztetni Ázsia népeit egymástól első ránézésre.

2021. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Ősmagyar.
2021. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Mexikói - japán keverék, mint például Kenta Sakurai. Esetleg japán - brazil. Ezek ki is néznek valahogy
2021. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Dél-koreai
2021. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Nőnemű vagyok, úgyhogy szerintem egyik sem.

Valóban a japán és a dél-koreai életszínvonal a legjobb, emiatt a többi ki is esik; viszont elég sokat tudok mindkét társadalomról, és szerintem nagyon betegek. Nagyon felszínesek, minden a külsőségekről szól; ha nő vagy, meg sem úszod plasztikai műtét és bőrfehérítés nélkül úgy 17 évesen. Japánban rengeteg a magányos, depressziós ember, nagyon magas a fiatal öngyilkosok és nyomtalanul eltűnt emberek száma. Ezen kívül mindkét társadalom elképesztően rassziszta és xenofób; semmilyen módon nem lóghatsz ki a normából, mert rögtön kiközösítenek.

2021. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Munkahelyemen rengeteg a korai. Hát nem kpop idolok mit ne mondjak. Ha nem tudnám, hogy mind férfiak, magamtól rá nem jönnék. Mint valami b**zi vagy transzfeszti némelyik.
2021. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
orosz
2021. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Japánban élnék valószínűleg a legjobban és legkényelmesebben, viszont a thai kultúra áll legközelebb a szívemhez.
2021. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%

#7 jaj ez meg a másik probléma.

Egyáltalán nem tetszenek a távol-keleti férfiak. Talán még a japánok a legjobbak, de a koreaiak meg a többi iszonyatosan femininek és taszítóak. Szóval már csak ezzel is gondban lennék. (6.voltam)

2021. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!