Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a különbség a célok elérése...

Mi a különbség a célok eléréseben?

Figyelt kérdés

Akarsz valamit...

Nagyon akarod, csak erre tudsz gondolni.

Ez a vágyad minden mást felülír.

Minden tetted, minden gondolatod csak ezt a célt szolgálja.

Képes vagy akár bűncselekményekre is hogy elérd azt amit te akarsz.


A vőlegényem ilyen gondolkodású ember, ami számomra ijesztő, ugyanakkor érthető.


Gyermek elhelyezési perben volt, mindennél jobban szereti a kislányát, én is szeretem a kislányt, és úgy néz ki hogy végleg hozzánk kerül ami miatt örömében elsírta magát a barátom mikor kiderült.


Viszont ez nem ment simán...

Kemény menet volt, hogy végig fenyítsen és félemlítsen mindenkit aki ez ellen van.

A legkeményebb ellenzőt a volt felesége paliját nyomorékká üttette és fél szemére megvakította.

És lehet hogy én is beteg vagyok, de basszus megérdemelte a köcs ög!

Amiért rendszeresen kivette a kislány kezéből a telefont, hogy nem beszélhetsz az apáddal...


Szóval a kérdésem.

Te megteszel mindent ha adott egy cél?

Képes vagy törvényeket is áthágni, hogy célba juss?

Képes lennél fizikailag is harcba szállni a családodért?


2022. jan. 16. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen szinten nem.
2022. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi az a cél. Nagyon nem mindegy hogy pl veszélyben van a lányom élete, és minél hamarabb kórházba kell juttatni, vagy mindjárt záróra, de ő mindenképp a helyi pékség kakaóscsigáját akarja vacsorára. Nyilván csak az egyik esetben nem érdekelne a sebességkorlátozás.
2022. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagyok pszichopata állat, úgyhogy nyilván nem tennék tönkre másokat csak azért hogy az legyen amit én akarok.

A cél nem szentesíti az eszközt, és a stílus maga az ember.

Majd rájössz ha téged is megnyomorít, akkor már nem fogsz neki így tapsikolni.

Soha nem értettem hogy bizonyos nőkben miért nincs legalább egy cseppnyi önértékelés, hogy hová teszik az eszüket és a tartásukat amikor egy ilyennel összeállnak.

Nyilván azt gondolják nagy naivan hogy ők a kivételek. Amit látnak a pasijukon hogy másokkal miket képesek megtenni (egy számukra nemes ügy mögé bújva), bele sem gondolnak hogy velük is meg fogja majd ha valami nem tetszik neki.

Csak szegény ártatlan gyereket sajnálom a sztoriban.

N

2022. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Ne etessétek a trollt!

"A legkeményebb ellenzőt a volt felesége paliját nyomorékká üttette és fél szemére megvakította." Ha ez megtörtént, akkor abból feljelentés lett, abból meg bírósági ügy és gyerekelvétel.

2022. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4.

Valóban lett feljelentés, de a barátom úgy sakkozta ki a sztorit, hogy ő legyen a sértett és a feljelentő is.

Ment a kislányért az iskolába, de közben meg a volt nője szeretője is ment a kislányért.

És akkor a szerető betámadta a barátomat, hogy takarodjon a gyerek az övék, barátom pedig megvárta, míg sok tanú és a kisgyermek előtt megüti őt a pali.

És ezek után ütötte nyomorékká, majd hívta a rendőrséget.

A rendőrök pedig a támadót vitték el és indítottak ellene eljárást, nem pedig a barátom ellen..

2022. jan. 16. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha ebből egy szó is igaz lenne, ott nem lenne kérdés, hol ülne a barátod, és hogy a büdös életben nem látná többet a kölykeit.
2022. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!