Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vizsgám lesz az iskolában...

Vizsgám lesz az iskolában pénteken, van itt olyan aki szóbeli vizsga előtt vett be egy enyhe nyugtatót? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nem tudok így izgulva meg ennyi ember előtt beszélni. Úgy érzem minden kiment a fejemből akkor is ha megtanultam pedig.

Jól kéne sikerülnie ennek a vizsgának viszont úgy érzem egy enyhe nyugtató nélkül megszólalni sem fogok merni.

Tippeket is szívesen fogadok de ezzel kapcsolatban tapasztalatokat is ha valakinek van:)



2022. jan. 18. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Egy szem nyugtató nem fog hatni. Az hosszú távon hatásos.

Én vettem be annak idején egy Frontint, lófaxt sem éreztem. :D

Ha meg sokat betolsz, lehet pont az ellenkezőjét éred el, teljesen feszült leszel, ne adj isten valami súlyosabb mellékhtaás kijön, nem is leszel magadnál normálisan.

Egy jó kávé, menj el vécére, add ki amit ki kell és máris könnyebben indul a nap. :D

Azt javasolnám inkább, vegyél egy adag "nyugtató" teát rossmannban, dm-ben, azt iszogassad péntekig.

Amúgy meg vizsgakor megszűnik a külvilág, hidd el. Amikor ott állsz a tanár(ok) előtt, a többi diák elfog "tűnni", csak ti ketten lesztek. Nem szavad túl izgulni, rutin kérdése. Egyetemen már xarik az ember az ilyenekre, mi az államvizsgára is úgy mentünk be, hogy hmm, max elbaxxuk és kettes lesz. :D

2022. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Hat nem tudom, szerintem nem jo otlet. Egyreszt kerdes, hogy milyen nyugtato, masreszt ha nem vagy hozzaszokva, kaba leszel tole es akkor majd azert nem fogsz tudni teljesiteni.
2022. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Erről az a sztori jut eszembe, mikor a barátnőmet a nagyokos pasija rábeszélte, hogy vizsga előtt szívjon el egy spanglit, mert majd milyen jól lenyugtatja:D

Barátnőm beszámolója: "Egész éjszaka magzatpózban sírtam, másnak pedig megbuktam a vizsgán. Szerintem nem vált be.":DDDD

2022. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerosom irasbeli erettsegi elott vett be otthon nyugtatot.Azt mondta,hogy az elso egy -ket oraban egy sort sem tudott irni,olyan ures volt a feje,mintha kiradiroztak volna mindent az agyabol.Aztan egyszer csak hirtelen minden az eszebejutott,gondolom akkorra ment ki a nyugtato hatasa.Szerencsere jol ment neki az a tantargy,igy nagy hajraban,de sikerult megirnia az erettsegit.
2022. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkabb 1-2 feles
2022. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!