Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ad tanácsot/ötletet valaki a...

Ad tanácsot/ötletet valaki a sztorimmap kapcsolatban? Mi a tapasztalatotok az antidepresszánsokról/nyugtatókról?

Figyelt kérdés
Kb 4 éve kezdődött 18 éves koromban egy betegség behatására kialakult generalizált szorongásom, hipochonderségem, és depresszióm. Nagyon megsínylette az életem ezt, és a pszichológus elküldött egy pszichiáterhez aki valami szirupos antidepit ajánlott ideiglenesre, de nem éltem vele. ( Azt mondta nyugtatóra nekem nem lesz szükségem, és amúgy is nagyon addiktív szóval ő nem is szereti adni ) Aztán valahogy leküzdöttem magamban ezt, mert tényleg kutya rosszul voltam, és 2 évig mostanáig kisebb rossz napokkal tünetmentes voltam. Mostanság egy hónapja felötlőfödött bennem egy rossz képzet, hogy bántanám édesanyám,akit tisztaszivemből szeretek, és felhőtlenül jó a kapcsolatunk, édesapámmal szintén (ők az egyetlen biztos pont az életemben, akikra mindig számíthatok). Az első 1-2 hétben mindennap bőgtem, folyamat gondolatok cikáztak a fejemben, kerültem őket, mert féltem hogy megőrülök vagy nem leszek ura a testemnek, és bántom őket. Utána azt gondoltam vagy pedofil, vagy meleg vagyok, es teljesen lelkileg kifaradva 3-4 het utan jutottam el a pszichologushoz, aki azt mondta ez ideiglenes kenyszergondolatok, de ez mulando. Na en most attol felek, hogy tevedett, vagy nem mulik el, vagy meg fog tortenni, es meg jobban stresszelek. Lehet csak a gyogyszeres kezeles fog itt vegul megoldast nyujtani vagy tudtok tapasztalatokat/otleteket? Kerlek ne irjatok olyat, hogy rosszabbul erezzem magam, mar igyis nagyon a beke feneke alatt vagyok. 22/F

2021. aug. 29. 08:04
 1/1 anonim válasza:
Tart meg a helyzet? Hogy vagy?
2021. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!