Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondja ezt sok ember,...

Miért mondja ezt sok ember, ha veszel egy drága számítógépet?

Figyelt kérdés

Vettem nemrég egy új workstationt a munkámhoz (3d) körülbelül 7000 euroért. Sok ember, ha meghallja ezt, azt mondja:

"úristen, ennyiből autót lehet venni!! Biztos szükséged van ilyen számítógépre?"


"ez egy autó ára!"


Stb.



Szóval miért peldalozik mindenki autóval? Amikor ugyanúgy tudok kocsit 300ért,és 30 millióért is venni. Tényleg az autó a közös mértékegység?


Miért nem érti meg sok ember, hogy szükségem van erre a munkámhoz, és sokkal fontosabb mint pl, hogy legyen egy autóm?



2022. jan. 19. 15:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%

Te tudod bástya!

Ebből már tunning 3-as bmw-t vettem volna, azt legalább volna sok csajom, itt a lakótelepen szeretik ezt a kocsit a cicák.

te meg nyomogasd a számítógéped, mást úgyse nagyon fogsz.

2022. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Figyelj, azért látszik az írásod alapján hogy nem ejtettek a fejedre, jós szituált értelmes ember vagy. De ha így van, akkor meg neked is tudnod kell, hogy azért mert egyszerűen nem látják át, hogy neked ez egy munkaeszköz, amivel pénzt keresel, és nem valami luxus szórakoztató kiadás. Csak akkor nem értem miért kellett erről külön kérdést kiírni...
2022. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Bár lehet csak túl jóhiszemű vagyok, és sima trollkodás...
2022. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Troolkodik a drágám, egyem a kicsi szívét.

Cupp cupp.

Irén 68N

2022. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, honnan ismersz sok embert, és honnan ismersz olyan sok embert, aki ezt mondja. Mert ha 3d-ben dolgozol, akkor mindenki tudja ott körülötted, hogy miért kerül annyiba. Máshol meg ki kérdezi meg, hogy figy már 3d ben dolgozol te autocadhez milyen géped van?


Ez is egy kitalált kérdés, kitalált szituációval.

2022. jan. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is troll. Én meg voltam olyan naiv hogy bevettem, és normális választ írtam.
2022. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
70%
Te tudod, mire van szükséged. Ne törődj a véleményükkel.
2022. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

ha jól számolom ez kb 2.5 millió forint


a mai videókártya árak mellett amikor csak a 3090 kerül 1.5 millióba, ha mellé rakjuk az alaplap + ramok + proci + gépház + táp és miegyéb kombót, simán lehet ennyi egy gép


én 3-4 éve vettem 1 millióért a gépemet és ebben nincs monitor (amiből amit kinéztem még 4-500 körül van + mellé még 1-2 monitor összesen 200 körül)


igen egy kocsi árát el lehet erre költeni, sőt egy házét is lassan (bár az is megy fel szépen)


én amikor megvettem az 1 milkás gépemet, akkor úgy vettem meg, hogy főállásban programozó vagyok, mellette hobbi szinten játékfejlesztéssel foglalkozom (amivel a gépem árának többszörösét megkerestem már), mellette ugye játszok ami szintén hobbi, szórakozás és a többi és a többi


mindenki költ a hobbijára, van aki éves szinten ennél jóval többet (ha egyszer utána számolna), mellette ugye ez sokaknak munkaeszköz és a hétköznapi életben elég fontos, mert több dologra is használják az emberek

2022. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10%

8-as!Nőt te is max a google keresőben láttál meztelen ugye?

jajj nekem, veletek van tele a felnőtt kapcsolatok részleg.

2022. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%

#9:

barátnőm is több volt, szexpartnerem is és most is van jelenleg :D


attól, mert van egy drága géped, nem biztos, hogy csak ez az életed

bár gondolom neked van drága kocsid és abban vered a farkad egész nap, mert a csajok nem akarnak téged :D

2022. jan. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!