Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A lóvésok akik azt mutogatják...

A lóvésok akik azt mutogatják a prohardveren,hogy milyen drága kártyát vettek a gépükbe és tuningolják,cserélgetik őket vagy egyszerre többet is vesznek csak benchmark eredményekre veszik a kártyákat meg villogni vagy használják is?

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
Prohardver 💩
2021. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
pedig ott a sok menő olyan pénzekkel dobálóznak bármelyik topikba belép az ember,tv,számítógép,videokártya,stb....
2021. nov. 5. 19:50
 3/16 A kérdező kommentje:
Amúgy legtöbbje a pazarlás mintaképe
2021. nov. 5. 19:51
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, en a sajat dolgommal foglalkozok.
2021. nov. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Most neked fáj, hogy ők megtehetik vagy mi a gond ezzel? :D


Szerintem a hardver részlegen jók ezek az "early adopterek" mert mire odakerülök, hogy hardvert cserélek ezek már kijárják a tuti utat és simán tudjuk pár hónappal később a tuti venni, nem kell végigsz0pni egy átállást.

2021. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem mindegy? Sokan megtehetnék, hogy megveszik, csak inkább valami értelmesre költik a pénzüket, nem 5 videókártyára, mikor egy is elég. Jól mondja az 5. válaszoló, ha hardvert váltok, legalább tudom, hogy mit veszek, végigsz0pja helyettem más az utat.
2021. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert talán szégyellniük kéne, hogy nem valami ótvar kártyájuk van?

Azért ne essünk már túlzásokba!

Mondom ezt úgy, hogy nekem egy GT 710-em van (piaci ára kb. 15 ezer forint, bár igaz, nekem tökéletesen megfelel), és rühellem a beképzelz, ámbár indokolatlanul és irreálisan meggazdagodott réteget.

Tudod, mindenkinek az egyéni dolga az, hogy mit kezd a pénzével. Én mondjuk nem tudom elképzelni, hogy 30 ezernél többet kiadjak grafikus kártyára, de ez én vagyok. Más meg azt szeretné, ha ebből csúcskategóriás példánya van. Megint más meg azt az iPhone-t veszi meg, amiért én a büdös életbe' nem adnék annyi pénzt. Megint más meg több évi fizetését áldozza egy személygépjárműre.

Ez van. Nem vagyunk egyformák. De mi a jó fenéért kéne pusztán azért gyűlölködni, mert másvalaki nem úgy gondolkodik a vásárlások terén, mint mi? Mi a fenéért kéne gyűlölködni azon, hogy valaki örül egy olyan eszköznek, amir nagyon szeretett volna megvenni?

Egy hardveres fórumban meg nehogy már csak alsó kategóriás hardverekről lehessen szó...

2021. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7/


Igen van az a szint aki örül neki,hogy nagy nehezen megvásárol valamit de akiket én mondok kb olyan lehet nekik mintha mindennap gatyát váltanának vagy,mivel megteheti már nem, értékeli annyira csak van veheti.

2021. nov. 5. 23:07
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én se foglalkozom azzal kinek mennyi pénze van, és mire költi. Azokat viszont rühellem, akik lenézik a kevesebb pénzből élőket. Nemrég volt itt a gyakorin ilyesmiből vita is. Nulla empátiával, nulla emberséggel rendelkező kis senkiházi gyerek osztotta az észt. 😃
2021. nov. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Ha megnyernem a hatost, akkor sem ilyen sz.rra koltenem a penzem. Akinek meg ez okoz oromet valjon egeszsegere. Egyebkent meg nem attol vagy ertekes mennyi penzed van. En pl egy ilyen kartyat le..rok.
2021. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!