Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék leszokni arról,...

Hogyan tudnék leszokni arról, hogy a világon minden rosszért magamat hibáztatom?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg mindent magadnak. Hallgasd meg ezt a számot, és gondolkozz el rajta, a mondanivalóján:

https://www.youtube.com/watch?v=WA8j_b5WTys

2022. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Isten nem vádol téged semmiért. Jézus csodálatossá, tökéletessé, igazzá tett téged. Gondolkodj magadról úgy, ahogy Isten gondolkodik rólad. Tagadd meg az önvádló gondolatokat. Mondd ki hangosan: eddig minden rosszért magamat hibáztattam. Mostantól megtagadom az ilyen gondolatokat és érzéseket. Isten Fia, Jézus szeret engem így, ahogy vagyok és nem vádol engem semmiért. Így én sem fogom magam semmiért vádolni (Hittel és szívvel mondd!)
2022. jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!