Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakin aki a közeledben...

Ha valakin aki a közeledben van azt látod, hogy felszínesen kedves mindenkivel de közben pedig nem is olyan valójában hanem kétszínű és csak megjátsza magát akkor bele mész és te is kis kedves vagy vele vagy közömbös?

Figyelt kérdés

Családtagról van szó sajnos. Mindenkinek nagyon kedvesnek mutatja magát de neked már volt, hogy kimutatta a foga fehérjét.

Te is ugyan olyan kis álkeves vagy vele mint ő veled, vagy lesz**od őt meg, hogy mit csinál, éled az életedet, és te közömbös vagy vele mert nem dőlsz be a játékának.

Azt, hogy kivel miért ilyen meg miért akarja kedvesebbnek mutatni magát mint amilyen azt ne kérdezze senki. A családban ezt általában bekajálják az emberek és ő a jó nem az aki nem játsza meg magát és őszinte



2022. jan. 20. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Nagynéném ilyen. Mindig nagyon nyájas és kedves mindenkivel, de ha nincs ott valamelyik rokon rögtön kibeszéli.

Vissza hallottam már sokszor hogy rólam is ocsmány dolgokat mondott a hátam mögött. Pl hogy milyen csúnya vagyok szerinte, egy tetovált ku.rva vagyok csak azért mert van tetoválásom🤷‍♀️ meg egyéb ilyen szép dolgok...

Ez megy amióta megszülettem. Mindenkivel ezt csinálja és amúgy az egész család tudja, hogy ilyen, de lesz.arjuk. Jópofiskodunk vele ha találkozunk de ennyi. Nyilván nem vagyunk vele bizalmas kapcsolatban, de egy felesleges balhét sem ér meg a dolog. Szóval elvagyunk, bájolgunk aztán le van sz.arva hogy miket dumál a hátunk mögött

2022. jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt egy iismerősöm, akai ezt jól játszotta ezt a szerepet, észre sem lehetett venni, hogy valójában utálja a másikat, azért kedves vele.
2022. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Közömbös vagyok, és nem túl feltűnően igyekszem azért megválogatni, hogy mit osztok meg vele.
2022. jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!