Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősötök, aki...

Van olyan ismerősötök, aki folyton a szerelmi életedben próbál vájkálni, aki azzal nyaggat, hogy mikor nősülsz meg vagy mész férjhez? Mit kell az ilyenekkel kezdeni, mi a jó válasz? Csak mert akármit mondok neki, tulképp én vagyok a hülye.

Figyelt kérdés

Egy idős fickóról van szó, totál elavult gondolkodásmódja van. Azt mondja, hogy elszalad mellettem az idő, miért nem fogom meg magamnak ezt vagy azt... Észérveket meg felesleges felsorakoztatnom, mert ő azokat nem érti meg.


Különben is, a családalapítás lenne a csúcs? Még mindig ezt fújja a társadalom, hogy ha 30 éves korodig nem lesz feleséged/férjed gyerekkel, akkor lúzer vagy?



2020. szept. 13. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Nekem van egy férfi munkatársam. Folyamatosan érdeklődik a házasságomról, milyen a férjem, mit vett nekem stb. Emellé folyamatosan dicsekszik milyen jó a házassága a feleségével.

Elképzelni nem tudom miért csinálja ezt

2020. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
vannak ilyenek:) kérdés mi a cél az életben. ha akarsz családot, akkor nem baj, ha mielőbb elkezded a projektet, mert nyugdíjas leszel mire felnőnek a gyerekek.
2020. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagymamám.

Szóltam neki már párszor, de nem bírja magában tartani.

Mások akik felhozzák, azoknál elütöm valami ironikus megjegyzéssel

2020. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Van, de nem tudja mit kezdjen magával, mert nincs már szerelmi életem. hehe :D
2020. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!