Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltál már részeg?

Voltál már részeg?

Figyelt kérdés

2022. jan. 20. 19:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%

9#


Miért, ki lett több attól, hogy mocsár részeg lett? Én nagyon sokszor be voltam rúgva, főiskolán majdnem kirúgtak első félévben a kollégiumból, mert részegen randalíroztam a folyosón.


Végül 5 éve egy céges bulin olyan szinten be voltam nyomva, hogy teljesen hülyét csináltam magamból. Akkor leültem, elgondolkoztam, aztán azóta nem voltam részeg. Alkalmilag ittam egy fél pohár pezsgőt, vagy alkoholmentes sört, de ennyi. Meg lehet állni.


A közeg is sokat számít, ha nem tudsz úgy elmenni ünnepelni egy társasággal, hogy ne kerüljön elő a szeszes üveg, akkor ott komoly bajok vannak, azt a társaságot csak az ital tartja össze.

2022. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%
Hajaj, de mennyiszer! Azt viszont megtanultam, hogy nyilvános helyen, ahol idegenek is vannak ne rúgjak be!
2022. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
26%

#11

A berúgás alatt nem a mentőbe való besegítést, összevizelt ruhára gondoltam én sem...

A kollégistákról meg tudom milyenek... legalább azok ne csinálnák főleg orvosin.


Velem is voltak problémák 13 évesen már söröztem, ha volt esküvő, bármilyen összejövetel ittam valamit hogy kicsit elszédüljek, de ne vegyék észre, onnan pedig már nem is volt újdonság hogy 18 vagyok vehetek valamit inni.


Az alkohol egy szükséges rossz, ezt mindenkinek meg kell értenie, és eszerint kezelni, megnéznék egy kólázós, cappy-s esküvőt, születésnapot, karácsonyt.

2022. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%

#13

..."megnéznék egy kólázós, cappy-s esküvőt, születésnapot, karácsonyt."

Én voltam olyan esküvőn, ahol semmi szesz nem volt, mert a párocska merev antialkoholista volt.

(Én voltam az egyik buszsofőrjük)

Vacsora után kb. 24 perccel jött a násznép jelentős része, hogy vigyem őket ki a vonathoz, másik buszhoz, esetleg ha útbaesik, akkor haza.

Ketten voltunk ott, két 49 személyes busszal.

Úgy saccolom, este 9-re csak az ifjú pár, +szülők, +rokonok maradtak a csilliókért kibérelt wellnessközpontban.

Megjegyzés: A meghívottak csak és kizárólag a lagzi kezdetén szembesültek vele, hogy nyista alkohol.

Nem akarok tippelni, de szerintem a menyasszonytánc is erősen negatív szaldós lett.

2022. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem és szerintem nem is leszek, utálom az alkohol ízét.
2022. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Voltam, többször, sok király sztorim van az ilyen alkalmakról, de több olyan, ami miatt másnap szégyenkeztem. Sok rossz döntést hoztam az alkohol miatt.


30 éves korom előtt elgondolkoztam, és leesett, hogy 15 éve élek úgy, hogy a baráti összejöveteleimet csak az alkohol szűrőjén keresztül nézem, meg úgy alapból is elegem lett. Úgyhogy legközelebb majd a 45. szülinapomon iszok majd, addig kipróbálom, hogy milyen így. :) Eddig egész f.sza.

2022. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Akadt már rá példa, igen.
2022. jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
69%
Elnézve, hogy mennyi idiotának milyen fontos az alkohol, már csak azért sem iszom. És persze eleve undorító.
2022. jan. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Voltam párszor, de nem tudom mit lehet benne élvezni.Ha nagyon lerészegedik az ember, akkor abban Mi a jó, mikor nem vagyok a saját testem, meg az elmém ura? Spicces szeretek lenni, de tudom hol a határ, és sosem iszok annyit h részeg legyek. Szeretem a testem meg a tudatomat kontroll alatt tartani. :D
2022. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Voltam, másnapos viszont sohasem, akármennyire is sikerült a pohár fenekére néznem.
2022. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!