Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már hogy úgy érezted...

Volt már hogy úgy érezted inkább másik nemű szeretnél lenni?

Figyelt kérdés
Én van hogy így érzek (lányból fiú) nem akarok transznemű lenni, attól tartok mégis az vagyok :((

2022. jan. 21. 22:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
Nem volt. Miért kéne ilyen f@szságon gondolkodnom?
2022. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én szépen fogalmaztam, elvárom hogy szépen megfogalmazott válaszokat is kapják a kérdésemre, légyszíves.
2022. jan. 21. 22:09
 3/19 A kérdező kommentje:
kapjak*
2022. jan. 21. 22:10
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy így érzel... A transunemű állandóan így érez és szenved attól, hogy nem lehet másik nemű. Ha rád ez nem igaz, nyugodj meg, ez még belefér a normálisba.
2022. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Lennék leszbikus nő :D
2022. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább úgy fogalmaznám, hogy néha elgondolkodtam rajta hogy adott helyzet vagy akár az eddigi élet miként alakult volna a másik nemként.

De én ezt inkább kíváncsiságnak mondanám nem vágynak. De szerintem ez még a normális szint, hisz az ember alapvetően kíváncsi, nyilván érdekli az is, hogy a másik nem mivel " másabb ".

2022. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
73%

"emberi roncsok"

Mondja ezt egy empátia nélküli lelki nyomorék.

2022. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%

Amúgy kérdező, mennyi idős vagy illetve melyik nemhez vonzódsz?


Nem fontos válaszolni ha nem akarsz, én csak amiatt kérdem, hogy egyrészt ha még akár tini vagy, lehet simán csak nem nagyon találod még a helyed meg a hormonok is dolgoznak, elég sok mindent képesek az emberben megkavarni. Második része a kérdésnek meg pont ezzel kapcsolatos, tehát pl ha a férfiakhoz vonzódsz, akkor nem hinném, hogy akár csak vágy szintjén transznem jelen lenne, hisz akkor valószínűleg egyúttal a lányokhoz is vonzódnál valamelyest.

2022. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Én is így vagyok minden hónapban, mikor rohadtul görcsöl a hasam, hogy bárcsak fiú lennék:D
2022. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Nem, mert nem aszerint élem az életemet hogy mi van a lábam között. Ti, kölykök baromira megszívtátok, hogy mára teljes erővel vissza lettek hozva a nemi sztereotipiák, de szerencsére én még abba a generációba születtem, ahol azt csináltál amit akartál nemtől függetlenül (pláne ha alter voltál).

Érted...Lehetett személyiséged is, nem csak gendered.

2022. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!