Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A kollégiumban mit kell...

A kollégiumban mit kell csinálni akkor, hogyha valaki át szeretne költözni egy másik szobába?

Figyelt kérdés
Kinek és hol kell szólni? Nevelők már nincsenek, egyetemi kollégiumról lenne szó.

2021. dec. 18. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt egy hallgatói bizottság vagy nem is tudom mi volt a pontos neve, ők intéztek minden kolis ügyet, beköltözés, kiköltözés, panasz, kérdés, segítség stb. Volt külön irodájuk a koliban, de amúgy ök is ott laktak velünk, ők is egyetemisták voltak. Valami hasonló szerintem tuti van nálatok is, ahol jelezni lehet ezeket. Mondjuk nem biztos, hogy könnyen meg lehet oldani, biztos indokolni kell, van-e hely stb., de megkérdezni meg lehet.
2021. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keresni kell valakit, aki hajlandó veled cserélni.
2021. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincsen kolis csoport? Onnan talán kiderül, hogy ki a koli referens (ha van). Szeptemberben hogy/kitől kaptad meg a szobabeosztást? Ő szerintem fog tudni segíteni. Vagy tudok olyan egyetemi koleszt, ahol az igazgató hatásköre, kicsit kérdezz körbe a koliban és a hök-nél is
2021. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!