Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet megtanulni azt,...

Hogy lehet megtanulni azt, hogy ne a külső emberek határozzanak meg, ne befolyásoljanak az emberek, tehát ne ők szabják meg az én szemléletemet, hogy lehet ebben önnállóbbnak lenni, hogy ne legyek befolyásolható, hogy ne mások véleményétől függjek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 24. 22:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is!!!
2022. jan. 24. 22:28
 2/4 anonim válasza:
Ne hallgasd rájuk
2022. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz légüres buborékban élni, hatnak rád az előtted élők és a kortársaid is.
2022. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én leépítettem minden olyan emberrel a kapcsolatot,akik rám akarták erőltetni a nézeteiket.Csak olyan ismerőseim vannak,akik nem okoskodnak és nem akarják megszabni azt,hogy nekem mi legyen a jó.

Lehet,hogy kevesebb barátom van így,de legalább nem kell ilyenekkel foglalkoznom.Egyébként én sem szólok bele senki életébe,és nem szabok meg senkinek semmit,mert szerintem amúgy is tök tapintatlanság.

2022. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!