Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy éltek? A külső befolyásol...

Hogy éltek? A külső befolyásolja életminőségetek?

Figyelt kérdés
csak csúnya emberek válaszait várom!

2013. júl. 21. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

csúnya nem vagyok (remélem) csak duci. abban befolyásolja az életminőségem, hogy aki nekem bejön annak én nem jövök be, de akinek én bejövök attól undorodom. :)

16/L

2013. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én mindig csúnyának tartottam magam, bár ezt senki nem mondta a szemembe. Próbálom nem elhanyagolni a külsőmet, javítani azon, amin lehet, bár sokszor úgy érzem, hogy semmi értelme, mert a kutyának se tetszek. Elég önbizalomhiányos vagyok. Emiatt nem vagyok egy társasági ember sem, amit nem is nagyon bánok, a pár jó barátom előtt nem érzem magam feszélyezve...

19/L

2013. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én jóképű vagyok csak dagi.

Nem lehetetlen számomra a csajozás,csak jobban oda kell tennem magam.

Ami igazán az életminőséget befolyásolja az a akarás.Ha valamit elakarsz érni ,azt el is éred!Szóval tökmindegy hogy ki vagy,mi vagy ,honnan jöttél,az ami számít hogy mire vagy képes!

2013. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Természetesen minden tulajdonság befolyásolja az ember életét. Lehet azonban valamely negatív tulajdonságon (akár szépséghibán) felülkerekedni más erősen pozitív tulajdonságokkal.
2013. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
53%

Én régen telt voltam (még nem kórosan elhízott, de már duci), de az arcom mindig is "különleges babaarcom" volt. Ezt akkor még csak a felnőttektől hallottam, mára már a környezetem is mondja. Kiskoromban rengeteg atrocitás ért a súlyom miatt az iskolában, a gyerekek különösen kegyetlenek tudnak lenni! Azóta sikerült lefogynom, sportolok és csinosan öltözködöm, de egyáltalán nincs önbizalmam. Feszélyezve érzem magam és kishitű vagyok... ez sok mindenben meggátol... ezért is vagyok magányos :( Senkit sem merek közel engedni magamhoz, mert attól félek, hogy ez csak egy hátsó szándék, hogy megalázhasson... (régen volt rá példa még az általánosban)... próbálom lekűzdeni, de nagyon nehéz! :(

20/L

2013. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha a Kollegáimra gondolok sokfélék vagyunk, korban, nemben, testalkatban is, de mivel egyfélét dolgozunk nagyjából ugyanannyi pénzért, szerintem teljesen mindegy. (iroda)

Végül is a fizetésünk függvénye (is) az életminőség.

Valaki a családjára, kondi bérletre, édességre vagy alkoholra költi. Ennek függvényében néz ki fittnek, ducinak háziasszonynak alkoholistának...

Mindenkinek igénye szerint a szépség meg eléggé relatív.

2013. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem a külső miatt vagyunk olyanok amilyenek,hanem az miatt amit gondolunk magunkról..ha mindenki gazdag lenne,és ezt a pánzt magára fordítaná(új ruhák,kozmetikus,fodrász,fogszabályzó,ilyen meg olyan kozmetikumos,EGÉSZSÉGES TÁPLÁLKOZÁS,sok gyümölcs,zöldség)akkor jobban éreznénk magunkat a bőrünkbe,és több önbizalmunk lenne..ha nincs önbizalom van sz*r élet......
2013. aug. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem hiába mondják sokan, hogy nagyon szép arcom van, képtelen vagyok hinni nekik. Semmi önbizalmam nincsen, és igen, ez sajnos befolyásolja az életminőségemet. A problémáim nagy része abból ered, hogy nem fogadom el a külsőmet. Nem olyan az arcom és a testem, amilyennek szeretném, és ahelyett, hogy sikerülne elfogadnom, egyre jobban belebetegszem. :C A (képzelt vagy sem) hiányosságok miatt, amiket a külsőmben látok, nagyon sok dolgot nem csinálok és sok helyre nem megyek el, mert egyszerűen nem merek. Mintha mindenki azt nézni, milyen hibáim vannak. Próbálok változtatni a hozzáállásomon, de nagyon lassan megy. :c
2013. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Én hihetetlenül rondán nézek ki, de komolyan... Ferde az orrom és nagy is, meg minden. Gyáva lennék a műtétekhez, így nem változtatnék a kinézetemen. Már az arcom sem szép, de a testem sem néz ki jól. És igazából már teszek rá. Igyekszem csinos lenni, és ennyi. Sok barátom van, és a tanulásban is jól teljesítek. Mindenki szeret, mert kedvesnek tartanak. Azért akadnak fiúk is, akiknek megtetszek annyira, hogy elhívjanak randira, szóval nem nagyon befolyásol az, hogy nem vagyok fullos csajszi. Ne ezért kedveljenek az emberek, hanem a belső értékekért. 16L
2013. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bármit irtok itt a belső értékről,kisugárzásról,önmagad elfogadása stb.Ha feltűnően csúnya,avagy kissé testi hibás vagy,nem fogadnak el a többiek.MINDENT megbocsájtanak az emberek csak azt nem ha rút vagy!És ne panaszkodjon aki "csak" duci azon akarattal változtathat.Ha nem szivesn álnak szóba veled,nincs barátod,idegenek "beszólnak" ez az igazi tükör.Hiába vagy,kedves,jólelkű,művelt,ápolt,átnéznek rajtad!Hogy fogadhatom így el önmagam?!(f.fi)
2013. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!