Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Trehány, rendes, de nem...

Trehány, rendes, de nem rendmániás, vagy rendmániás vagy?

Figyelt kérdés

Én szokásaim: hetente kétszer porszívózok, hetente egyszer mosok fel a konyhában, fürdőben, wcben, a fürdőt, wct hetente takarítom, a hűtőt, sütőt félévente, a port hetente törlök. Az asztalomon, ha tudom, hogy másnap valamit használok, akkor nem pakolok el, de amit tudom hogy több napig nem fogok használni, azt elteszem. Ablakot évente pucolok. Szerintem ezzel így rendes, de nem rendmániás vagyok.


Ui: a rokonaim is szinte mind ilyenek.


2022. jan. 26. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tisztán tartom a lakást.

Csak mosogatni utálok, igy vettem mosogatógépet

2022. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta vagyok, de rohadtul trehány sajnos. Ez azt jelenti, hogy rendesen takarítok, nem bírom elviselni a koszt magam körül (éljen a porallergia) és magamon sem sajnos, de a két takarítás között minden el van hányva, nincs a helyén, kupacban áll a ruha meg random dolgok vannak random helyen.


Párom nehezen viseli, még harcol velem. 😂

2022. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Utálok takarítani, általában csak azért van rend a szobámba mert valaki más kitakarit. Jó ha már nagyon vészes persze én is meg csinálom...apám viszont rend mániás. Ha egy kis kosz van a kocsin már kívan akadva.
2022. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Trehány vagyok, mint állat, de annyira jófej és sármos, hogy eddig még senkit nem zavart. :)
2022. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálam a felmosás és a porszívózás valamivel ritkább, mint nálad, viszont pl. sokkal gyakrabban mosok ablakot. Akkor én melyik kategóriába tartozom? :)
2022. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk se trehányak, se rendmániásak. Pont olyan állapotban tartjuk a lakást, hogy ha valaki beesik, akkor vállalható legyen.
2022. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

😂 nekem van egy nagyon enyhe OCD-m, ennek koszonhetoen gyakorlatilag a takaritas az egyik hobbim😬😂

Rendmanias vagyok, igaz, egyre kevesbe🤞 Kepes voltam vezetek nelkuli porszivot venni, h barmikor at tudjak gurulni a lakason😬😂

Barataim szoktak elore szabadkozni, ha megyek hozzajuk, h kosz van, ne nezzek szet. De az az igazsag, h masnal nem erdekel. Mindenki ugy el, ahogy jol erzi magat🤷🏼‍♀️ Engem nem izgat.

2022. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem tartom magam rendmániásnak, de a férjem vitatkozna erről. :D Mosogatógétől kezdve robotporszívóig minden van és satasorba vannak szépen állítva. Nekem a legfotosabb amit mindennap képes vagyok takarítani - és nem végzik el gépek, robotok - az a konyha takarítása. Főzőlap, pult, mosogatótálca főként. Nekem fontos hogy ahol az ételek készülnek, az mindig higiénikusan tiszta legyen így pl a pultot mindennap fertőtlenítem. A padlón is mindennap megy a porszívó és a felmosó is. Ellentétben a férjem sajnos trehány, főleg a mosogatás terén, meg ő nem úgy takaríta a konyhát ahogy én szeretem. Most majd elutazom 3 hétre, hát bele se merek gondolni, mi fogad majd itthon.
2022. jan. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*csatasorba
2022. jan. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tiszta vagyok, és ügyelek is a környezetem tisztaságára, ugyanakkor.. x nap után képes vagyok kicsit trehány lenni. Nem szeméthalomról van szó, hanem nem az igazi helyükre visszakerülő dolgokról, és előlhagyott, de nem összegyűrt ruhákról.
2022. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!