Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek hozzám hasonló...

Léteznek hozzám hasonló nagyon precíz, maximalista emberek?

Figyelt kérdés

Aki esetleg még rendmániás is.Illetve rendszert szerető.

Sose volt olyan nő az életemben, aki megközelítette volna ezeket a tulajdonságaimat.Kifejezetten szokta őket zavarni, idegesíteni.Amit valahol meg is értek.

Próbálok alkalmazkodni is, és változni, változtatni az életemen ha képbe kerül egy nő.De vannak dolgok amiket nehezen viselek.Pl. ha egy nő trehány, rendetlen.

Vannak itt olyanok, akik hasonlóan "pedáns" életet élnek ilyen téren?Akár férfiak, akár nők... És ha igen, akkor hogy viseli a párotok, és ti hogy viselitek a párotok zavaró dolgait?



2021. aug. 30. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én rendetlen vagyok, néha nem érdekel ha kupi van itthon. Ellenben a munkahelyen, vagy feladatok téren nagyon precíz és maximalista vagyok.

Ha valami nem 100%-os, már rosszul érzem magam.

2021. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok.

Régebben mindig orroltam az öcsémre, hogy mennyire "igénytelen". Azaz 2 hetente takarította csak a szobáját, a szobájában evett számítógépezés közben, meg csak 3 naponta fürdött. Na meg elég gyakran kupi volt a szobájában, ruhák hevertek a földön és az ágyon, ez utóbbi gyakran napokig nem volt bevetve. Utáltam bemenni oda.

2021. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a feleségem rendesebb, mint én. Igyekszem ezt figyelembe venni. Viszont van olyan, hogy valaki pótszernek használja a rendszerezést, a környezete kontrollját, mert ezekben érzi kompetesnek magát, míg az élet komolyabb feladataitól fél, így a rendrakásba menekül, ilyenkor válik kényszeressé a rendmánia.
2021. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A rendmániásoknak a lelkében hiányzik valami.Ahogy az előző is írta,pótszer, és akkor fog ez megváltozni,ha a lelke helyreáll.

Anyám, mióta ismét özvegy, szinte derékszögben tesz le mindent, a papucsait is igazgatja, hogy egy milliméterrel se álljon egyik előbbre.

Listát ír, melyik polcon hány darab ruhája van, elöl, vagy hátul, havonta leltároz.

Azért ilyen, mert 83 évesen kiurult az élete,senkije nincs szinte.


De volt elvált férfi kollégám is, aki hihetetlen volt,miket csinált.Mikor ismét megnősult, ugyanaz a kedves és laza férfi lett, mint előtte.

2021. aug. 31. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!