Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez azt jelenti hogy jobban...

Ez azt jelenti hogy jobban kedvel engem mint amennyire kellene?

Figyelt kérdés

Ha egy barát ezt mondja:

Kedvellek barátilag nagyon is



2022. jan. 26. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus visszautasítós duma.
2022. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem járunk, barátok vagyunk simán mindkettőnknek van párkapcsolata
2022. jan. 26. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Akkor ez egy kölcsönös konszenzuson alapuló froendzone.


:)

2022. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azaz. Egy jó nagy fal kettőtök közé.


Most vagy rajtad vett észre olyasmit, ami félreérthető vagy őbenne fordultak meg az érzések és kezdett el többet érezni. Csak mivel mindketten foglaltak vagytok, így tilos ilyeneket éreznetek. Ezzel meg meghúzza a határt, téged is visszalök eggyel, azzal a felkiáltással, hogy ez szigorúan csak barátság.


De hidd el, ez ténylegesen, tipikusan visszautasítós duma.

2022. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4# Jaja


Van ebben egy furcsa utalás, hogy most akkor végülis én már gondoltam arra, hogy több is lehetNE köztünk, DE ugye ott a párkapcsolatunk, vagy csak nem jössz be annyira, ezért mindenképpen meghúzom a határokat, csak hogy tisztázzuk. Már ha eddig nem lenne tisztázva. Szóval hjah. Határozottan van egy ilyen mellekize a dolognak

2022. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most ahogy írjátok, nekem is eszembe jutott hogy a sztorihoz hozzáartozik, hogy ő régen engem nézett ki magának csak már akkor is kapcsolatban voltam, neki ezt követően lett párkapcsolata
2022. jan. 26. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj a friendzone-okkal. Az ilyen kapcsolatokban az egyik fél (vagy mindkettő) tuti elgondolkozott, vagy érez/érzett valamit. Persze, fenn lehet tartani az efféle kapcsolatokat kis odafigyeléssel (amihez mindkét fél közreműködése kell), de tudod mit? Ott egye a g**i. Mármint, minek szenvedjek az efféle kapcsolatok fenntartásával? Mert ez csak kínlódás, akárhogy is nézzük. Egy nyűg, ami megnehezíti a hétköznapokat. Nekem kapcsolat kell, nem ilyen fos neszesemmifogdmegjól.

Persze néha elkalandozok, legutóbb is lukra mentem, kicsit túlhúztam a "csak barát" témát, volt kis dugi-dugi is, aztán rájöttem hogy basszus, ha néha meg tudom dugni még úgy sem éri meg... 1 év kellett, hogy rájöjjek erre. Sehogy sem éri meg a friendzone.

Szóval, pláne úgy, hogy ő téged szemelt ki anno, szerintem dobbants. Ő többet akar valahol mélyen legbelül, hiába van kapcsolatban, ahogyan te is.

2022. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7# Ah, de adom ezt az attitűdöt.


B.ssza meg...


"Kedvellek, mint barátot"


Ha ez elhangzik, akkor az egész már olyan mint a langyos sör, amiből kiment a szénsav.


Ember. Élj, szeress, szexelj. Bármit csinálsz, tedd szenvedéllyel. Ne ilyen langyos víz szerűen hogy, "jaj kedvellek" meg így meg úgy.

2022. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!