Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha jobban vagyok akkor az azt...

Ha jobban vagyok akkor az azt jelenti hogy javultak a dolgok a szívemmel? Vannak itt még szívelégtelenek?

Figyelt kérdés
Jobb kamra elégtelenségem van és kaptam egy két kamrát ingerlő pacemakert is,most rehabilitáción vagyok még 1 hetem van belőle és utána megyek a kórházba kontrollra és ott kiderül hogy helyre jött e.Azért írok ide mert kíváncsi vagyok más szívelégtelenek gyógyulási folyamatára,néha még rosszul vagyok főleg ha front van,de jobb napokon bírom a sétát szinte normál tempóban és a gyógytornát is jobban bírom.Csak néha vagyok gyengébb a megszokottnál.A végső megoldás a szívátültetés lenne amire remélem nem kerül sor,inkább meghalnék mint hogy végigcsináljam az utána lévő procedúrát.Annyira nem gyötört meg a betegség de azért érzem kicsit hogy történt valami 18/f
2019. máj. 5. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos, nem tudok segíteni de jobbulást kívánok neked! Bízzál az orvosokban, tarts be mindent sokat javulhat az állapotod igen.Ez a hideg szeles idő biztos megvisel, vigyàzz magadra.Biztos ír olyan aki tud segíteni.Kitartás! :)
2019. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az első kardiológus aki "kezelt" majdnem kicsinálta a hozzà nem érzésétsével
2019. máj. 5. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!