Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfinek legénybúcsúja hogy-ho...

Férfinek legénybúcsúja hogy-hogy nincs?

Figyelt kérdés

Ez hogy alakul ki hogy egy férfinek annyira nincsenek barátai, haverjai hogy ennyit ne lehessen megszervezni neki?


Nincsenek gyerekkori, gimis kori barátok, haverok, vagy legalább családból unokatesók, akárki???


Ha valaki ennyire nem társasági ember akkor hogy tudott egyáltalán egy nőt megismerni, nem hogy majd feleségül venni?



2022. jan. 28. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Te kije vagy? Voltam páron, egyszer se a vőlegény szervezte!
2022. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Vannak ám kulturált emberek is, akik nem a legénybúcsún akarnak még egyet utoljára Q.vázni.
2022. jan. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

társasági ember vagyok, de barátaim nincsenek. Mondjuk sörözni sose akartam járni, párt és szexet viszont szerettem volna. Így csajozni csajoztam, piálni meg nem piáltam. Ebből következik, hogy lett feleségem és nem lettek barátaim.


Mintha kötelező volna legénybúcsút tartani.. ami általában arról szól, hogy szívassuk a leendő férjt.. Nem mindenki bírja, ha rajta röhögnek és fogyatékos szintű poénok tárgyává teszik.

2022. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Idiótaság ez az egész.
2022. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!