Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmennétek úgy egy legenybucsu...

Elmennétek úgy egy legenybucsuba, nem teljesen egészségesen?

Figyelt kérdés
több napos magas láz utáni antibiotikum kura még tart, kohoges, orrfolyas szinten van, attol tartok egy ilyen bulival nem tennék jót magamnak. es azert elmenni hogy csak ott lezengjek, nem motival igazán.
2021. szept. 2. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Én ilyen állapotban biztosan képtelen lennék jól érezni magam egy buliban, (ahol feltételezem lesz iszogatás is rendesen, én betegen szerintem egy doboz sört nem tudnék meginni) szóval csak a sajat időm vesztegetném, nem beszélve arról, hogy másokat is megfertőzhetek.
2021. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Én se érezném jól magam, és a többiek is paráznának hogy netán elkapják tőlem. Ez senkinek sem jó...
2021. szept. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem. Fertőzöl még ebben az állapotban.
2021. szept. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se érdemes, mert hamarabb kifárad az ember, meg ha nincs hangulatban az senkinek se jó. Esetleg ha terveztek valami közös ajándékot a vőlegénynek vagy volt póló ilyesmi rendelve és már le van gyártva, akkor azt illik kifizetni a részed, mert így korrekt.
2021. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én simán elmennék, mert nekem meg sem kottyan, ha beteg vagyok. Viszont ha te nem vagy annyira szívós, mint én, akkor ne menj.
2021. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!