Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ez nem egy megrendezett...

Ha ez nem egy megrendezett jelenet volt, akkor mi vezethetett idáig, hogy ez bekövetkezzen?

Figyelt kérdés

Tényleg nincs más megoldás? Egyből ennyire föl kell menni a pumpának?


[link]


2022. jan. 30. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez kifejezetten gyakori dolog!

Nagyon burokban éltél idáig, ha az merült föl benned, hogy megrendezett jelenet.

Az autózásban, különösen a budapestiben rengeteg agresszivitás jön ki az emberekből.

2022. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1-es: Ennyire gyakori? Na persze nem lehet mindet kamerával rögzíteni, de tényleg ilyen állat módon tudnak viselkedni? Én leginkább szóbeli inzultust láttam, fizikait élőben csak egyszer, akkor az ajtóba rúgott bele az állatja. Na de az út közepén a forgalomban ilyen jelenetet baxki...
2022. jan. 30. 17:42
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem csak gyakori hanem sajnos mindennapos az egész országban.
2022. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
A szteroid az oka, én tudom.
2022. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 grafno ***** válasza:
100%
M1es, 140el elözünk egy kamiont mögöttünk valaki jóval már villog mint a barom és belefèkez a segünkbe, a kamion után egyből külsősàv hagyjuk hogy menjen a gyökér erre egy dagadt fiatal cigo 3as BMW és mutogat mint a barom meg rankhuzza a kormanyt. Ha ő szallt volna ki akkor, nem uszta volna meg a verest.
2022. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
összeverekedett hol mert a videóban két buzzi méregeti egymás péniszét
2022. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Senior Séf ***** válasza:
100%
Látnád csak az oroszokat! Ott tud aztán igazán szakadni a cérna.
2022. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

En ilyet eddig csak a ruszkiknal lattam😱

De durva.

2022. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Régebben viszonylag szerettem autózni, de most már annyi a kettyós idegbeteg barom, hogy inkább kihagyom. Sajnos sokat elárul ez a szellemi-lelki állapotokról is, hogy ennyi törtető, pszichotikus pöch mászkál.
2022. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen van és még csak azt sem lehet mondani, hogy a hurka-gyurkák mennek egymásnak. Mert simán láttam már sima idős fazonokat is össze verekedni.


Ráadásul valami bagatell dologból indult ki, az egyik nem indult el, a másik rádudált, erre direkt megállt és feltartotta a forgalmat, majd amikor megint rádudáltak oda ment a másikhoz és kelkezdtek verekedni.

2022. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!