Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyen reális képem a...

Hogy legyen reális képem a külsőmről?

Figyelt kérdés

28/N vagyok.

Egyszerűen nem tudom hogy nézek ki, mert amikor idegenek alkotnak véleményt, az a két véglet.


-kamaszkoromban csúfoltak. 18 évesen volt, hogy vadidegenek beszóltak az utcán, hogy csúnya vagyok. 27 évesen is volt, hogy beszóltak, hogy rocker meg Holle anyó.


-a másik véglet, hogy volt, hogy oda jöttek az utcán, hogy gyönyörű vagyok, meg hogy engem fotózni kellene. Máskor egy idegen pasi mondta, hogy lélegzetelállító vagyok, és az egyetemen a tanárom(nő) mondta, hogy ha így nézne ki mint én akkor mindene meglenne.


És most vagyok ott, hogy fogalmam sincs hogy nézek ki. A baráti körömben sosem mondják, hogy szép lennék. Az igazán szép barátnőimre mondják. Illetve a pasik sem jönnek oda hozzám, Tinderen sem nagyon húznak jobbra.


Az egyik legjobb barátnőm azt mondta, hogy O például tartott tőlem eleinte.


Képet nem akarok linkelni, és tudom így nehéz, de érdekelne, hogy hogyan tudnék magamról reális képet kapni?


Létezik hogy ennyire szélsőséges legyek?


Amúgy vörös hajam van, és általában feketét hordok(de nem rockeres vagyok), és sminkelek.


2022. jan. 30. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Lehet hogy ez meglepő információ lesz, de az embereknek különbözik az ízlése. Ezért van hogy valaki szerint szép vagy, más szerint meg ronda.

Ez mindenkinél ugyanígy van, vannak akiknek bejön az ember, meg vannak akiknek nagyon nem.

2022. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
adom az 1
2022. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Az emberek nem egyformák, így az ízlésük sem. És már meg is válaszoltam. :)
2022. jan. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem lenne ott hogy 28, meg mernék rá esküdni hogy egy 12 éves írta a kérdést.
2022. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Nézd magad a tükörben 20 percig, de tényleg figyelj. Minden kis mozgásra, az izmokra, mindenre. Akkor látni fogod magad.
2022. jan. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűsítem, hogy nem 12, egy tucat vagy, azért kapsz ennyire szélsőséges visszajelzéseket. Átlagembereknek nem szoktak az utcán beszólni, hogy csúnya..
2022. jan. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most a rocker meg Holle anyo az mennyiben vonatkozik az adottsagaidra?
2022. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!