Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mekkora jelentősèget tulajdoní...

Mekkora jelentősèget tulajdonítotok az intelligencia tesztnek?

Figyelt kérdés

Nálam a pszihiáter vègeztetett ilyen tesztet,ès 91 lett.Alacsonynak èrzem,ès a barátaim is többet nèznek ki belőlem

.Hogy lehet fejleszteni?



2020. aug. 29. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat, bár nekem szerencsére negatív lett, úgyhogy ha van is jelentősége, nekem nem kell mitől félnem
2020. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondták erre,hogy teljesen normális ez az èrtèk.Az èrettsègim az megvan ,ès kèt szakmám.
2020. aug. 29. 14:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
viccnek tartom ezt az IQ tesztet. nekem is asszem valahogy e körüli lett az eredménye, de nem érdekel kinek mennyi. van akinek több, aztán egy formanyomtatványt nem tud kitölteni vagy bevásárolni
2020. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
53%
meditációval fejlesztheted azt hogy meddig azt nem tudom
2020. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Az intelligencia tesztek a tanult tudást vagy logikai, mintafelismerési képességet tesztelik.


Azért az életben nem egészen így működnek a dolgok.


Ezért nagyon ritka az intelligens ember.


Einstein, Mozart, Tesla sem volt az. Hiába voltak kiválóak a szakterületükön belül.

2020. szept. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyet èrtek!!!
2020. dec. 19. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:
dehogy ritka. még nem találkoztam emberrel, aki ne tartotta volna magát intelligensnek.
2020. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 130 az IQ-m, de életképtelen vagyok. Nem az IQ-n fog múlni a boldogulásod az életben. Bizonyos folyamatokat valóban jobban átlátsz, de ennyi.
2020. dec. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!