Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki növeszti a haját, az...

Aki növeszti a haját, az hogyan bírja ki az átmeneti időszakot míg se nem rövid se nem hosszú? És végül lehet nem is fog jól állni? 22 F

Figyelt kérdés
Most kb 4 cm fent és 2,5 oldalt, de olyan kerek tőle a fejem mint egy misi mókus.

2022. jan. 31. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajformázó sokat segít
2022. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én párszor hátra zseléztem de néha azt se
2022. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor növesztettem mikor covid zárlat volt, 6 hónap otthon, nem sok emberrel találkoztam.
2022. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Máahogy állítottam be a hajam.

Meg néha erősebben hátrazseléztem.

2022. jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én sehogy. Mindig egy idő után levágtam inkább.

Bár 1 szer még kb. 11-12 éve 1 évig növesztettem. Borzalmas volt igazából, bár ha igazítottam volna 1-2 helyen rajta jó lett volna.

2022. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

En már 3 hónapja növesztem. Még semmi formája és nagyon rühellem.

Sapkát hordok.

Egyébként formahabot, gélt és hajlakkot használok.

2022. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Többnyire az emberek social mediaból lesik el a divatot, vagy csak én nem tudom.

Régen is tetszett a hosszabb haj, de ezen a növesztési fázison mindig beidegesedtem, mert mint egy bolond úgy néztem ki. Dús haj, szinte kerekítette a fejem..

Ha hosszabb a haj akkor majd elvékonyodik.

Illetve nem is vagyok nagyon magas 170 cm és lehet azért sem állna jól, bár nem tudom mitől függ.


Lehet nem is nekem való, de ki kellene várni. Ha becsukom a szemem és elképzelem magamat akkor jól állna, a valóság lehet más lesz.

2022. jan. 31. 16:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Majdnem hátközépig érő hajam van. Növesztés alatt úgy voltam vele, hogy muszáj kibírni azt a bizonyos időszakot, ami egyébként nem is annyira rossz, inkább csak az eleje, amikor még nem lóg le úgymond a haj.

(F)

2022. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk meg lehet csinálni hogy köztes időszakban is jól nézzen ki ha először felül növeszted le és oldalt felnyírod
2022. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
vagy bármilyen fazont lehet nyíratni bármilyen hosszhoz ami stílusos és nem csak úgy nő magától.
2022. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!