Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PC - Időszakos, átmeneti...

PC - Időszakos, átmeneti fagyás: hibaforrás, megoldás?

Figyelt kérdés

Hali! A PC-mmel általában nem szoktak olyan gondok akadni, amit ne tudnék gyorsan orvosolni, vagy pedig csak valami átmeneti zavarról van szó. Inkább kérdezlek Titeket, mielőtt valami "katasztrófába" fordulna a dolog.


Arról van szó, hogy a gép egy kb 3 hónapja ideiglenesen befagy. Tök mindegy, hogy a windowsban, programban, játékban, akármikor előfordul a jelenség: amit csinálok, az az ablak egyenesen kezelhetetlenné válik, az egér mozgatható, de nem érez semmit. A kezelhetetlenség általában egy fél perctől 3 percig szokott tartani, de volt, hogy több, mint negyed órát vártam, hogy magához térjen. Ekkor az egész rendszer fagy... van, hogy nagy nehezen közben előjön a feladatkezelő, stb.

Böngészek nyugodtan, egyszercsak fagy 2 percet, utána böngészek tovább.


A gép semmilyen rendszerváltoztatáson nem esett át, a NOD32 sem talált vírust. 1 éve kapott a masina egy vadiúj HDD-t, belsőleg fel lett újítva, ki lett tisztogatva. Töredezettségmentesítőt, karbantartót, vírusirtót is ráengedtem.


De ezt az akadozást egyszerűen nem tudom minek tulajdonítani. Egy biztos, az agyamra megy.


Aki tud segíteni, hibaforrást mondani, megköszönöm! :))

G


2012. máj. 22. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:

A te barátod a spyware :))


és a cclenear

2012. máj. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ki is próbálom :D ;)
2012. máj. 23. 00:09
 3/5 anonim ***** válasza:
megvárom
2012. máj. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Combofix-et is használhatod


Mennyire van tele a HDD-d?Mert ha majdnem teljesen tele van akkor is lassú szokott lenni a rendszer.


Ha semmi nem segít akkor jobban jársz ha újratelepíted a géped

2012. máj. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket srácok, de közben született egy NTLDR hibám is, úgyhogy OP rendszer-t újrapakoltattam. Ez megoldott több bajt is. :)
2012. máj. 30. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!