Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » De minek mutogatja folyton a...

De minek mutogatja folyton a pasiját facebookon?

Figyelt kérdés

Van egy csaj ismerősöm...jól néz ki, régen kavartam is vele. De egy hülye p..ca szerintem önmagában de most nem is ez a lényeg.


Van egy pasija akitől már gyereke is van (ez a srác egyébként egy régi haverom). De mindennap kiteszi történetbe azt majom fejét ennek a srácnak, nagyon ritkán a gyereke képe is kikerül (amire szintén nem vagyok kíváncsi).


Most nem értem minek kell mutogatni azt a hülye gyereket...azért hogy elvigyék? Mert férfiként valahogy nem tudok rá felizgulni, akkor inkább miért nem magáról tesz ki képet? Nem értem a logikát, amikor van csajom akkor is max úgy teszek ki képet hogy vele együtt vagyok, nem egyedül róla csinált képet meg mutogatom.


le fogom törölni mert idegesítő :D csak azért kérdezem mert nem értem.

köszi a válaszokat.


2022. jan. 31. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Valakinek nagyon savanyú a szőlő... 🤣🤣🤣🤣🤣
2022. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
#1-es, mondjuk ezt a logikát én sem értem, hogy minek mutogatja valaki a saját pasiját facen, szóval, ha a "savanyú szőlő"-n kívül, van értelmes hozzáfűznivalód és\vagy gondolatod megoszthatnád. :)
2022. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
tudod csak a sztorikat levenni tőle.
2022. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1 WTF?
2022. jan. 31. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

#2:

Miért kell mások válaszaiba belekötni? Nem kötelező ám idejárni.

2022. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Hát, talán mert a saját oldaáln azt mutogat amit Ő akar, és nem azt, amit az expasija.

Ha nem tetszik, akkor töröld az ismerőseid közül tiltsd le vagy akármi.

Hiába ekézed az #1-est, tök igaza van. Irigy van és ennyi.

Ha én nem vagyok kíváncsi valakinek az életére, akkor tiltom, törlöm és annyi.

2022. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
#5-a kérdezőbe meg bele lehet kötni? Neked sem kötelező, senki nem hívott, főleg, hogy a kérdésre sem válaszolsz.
2022. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem kötelező a sztorijait nézegetni. Azt tesz ki, amit akar, lapozod tovább és kész. Amíg nem olvastam el a teljes leírást azt gondoltam, hogy messengeren küldözgeti, mert az tényleg gáz, de így nem. Egyszerűen nem kell vele foglalkozni.
2022. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!