Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan nőről aki MINDEN új vagyontárgyát facebookon mutogatja?

Figyelt kérdés

Egy 23 éves fiatal anyukáról van szó. A csaj osztálytársam volt.

Összeházasodott egy férfivel aki nála max néhány évvel idősebb. Lett egy gyerekük is azóta. A csaj szó szerint mindenről beszámol a facebookon, arról is legalább 5 képet tesz fel ha sétálni megy a gyerekkel. Ami viszont egyre feltünőbb mostanában az az, hogy akármit vesz a család, mindenről ugyanúgy tölti fel a fényképeket. Azt hittem e tekintetben megfontoltabbbak az emberek ráadásul egy noname somogy megyei faluban laknak ami nem a legbiztonságosabb hely, viszont a képek alapján van pénzük rendesen. Most vettek házat amit tetőtöl talpig felújítottak. Aztán autót vettek, utána nappali bútort. Rendszeresen utaznak. A pasijának táblagépet vett karácsonyra a gyereket meg szó szerint elkényeztetik. Annyi játék egy játékboltban sincs amennyit kapott karácsonyra. ( szintén fb-re tette fel a képeket ) Tegnap meg megjött nekik az új franciaágyuk amiről szintén ment fel a kép. Miszerint nem a jégen csúszott a kanapé csak a jézuska késett a közös karácsonyi ajándékkal. Nem irigykedek rájuk, de komolyan megfogalmazódott bennem, miért dönt valaki úgy, hogy drága értéktárgyakat töltöget fel úgy, hogy nem a legbiztonságosabb helyen lakik, ráadásul egy roma ismerőse beszólt neki a kép alatt, hogy csak dicsekedni tud vagy már ki is próbálta az új kanapét. Erre a csaj törölte a hozzászólást. Az ilyeneknek hiányzik valami az életükből, hogy fb elismeréstől várják a pótlást, vagy csak simán retardáltak hogy ennyire nem látja a veszélyt abban, hogy akármikor kirabolhatják őket?


2017. dec. 28. 04:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A rendszeres utazásos képeket meg meg se említem, a drága ruhákat meg pláne. Ráadásul az utazások alatt otthon sincsenek így simán tudja mindenki mikor lehet besurranni hisz óranként kapja az információt mikor merre járnak így a tolvajok nyugodtan dolgozhatnak....
2017. dec. 28. 04:52
 2/15 A kérdező kommentje:
És mint írtam ez nem egy bekamerázott gazdag pesti negyed hanem egy egyszerű somogyi falu.
2017. dec. 28. 04:58
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Felületes buta p.csa. Ennél a gondolatnál többet nem pazarolnék rá az időmből. Mivel az ismerősök közül való törlést gyerekesnek tartom, egyszerűen nyomnék egy "unfollow"-t.
2017. dec. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

Mert ebben leli örömét, szerintem amugy unatkozna is.

Sokszor a valoságban nem olyan nagy a boldogság sem mint amit a facen mutogatnak

2017. dec. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Elismerésre vágyik, valamire számít attól, hogy dokumentálja az életét.


Állítsd le a követését és nem látod miket tesz fel, innentől kezdve nem kell vele foglalkozni.

2017. dec. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
23 évesen nincs jobb dolgod az életben, mint azt nézegetni, hogy ki mit tesz fel a facéra? Akkor rólad is megvan a véleményem...
2017. dec. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6


Ha a képedbe tolja,egyszerűen csak látod nap mint nap. Ennyi.

2017. dec. 28. 08:15
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes leállítani a követését és akkor nem tolja a képedbe.

Gondolni sem kell rá, le lehet állítani a követést, onnantól kezdve nem látod.

2017. dec. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ott a bibi, hogy a legtöbb ember, aki követi a hírfolyamot valamilyen szinten mazochista szerintem. :D
2017. dec. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán nincs élete es ezekkel kompenzalja.Ahol már egy ágy es egyéb vasarolt költsegek jelentik a boldogsagot, ott nagy bajok lehetnek, a kiégés netovabbja
2017. dec. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!